Ana içeriğin başı

Bodrum ve Çeşme Seçkin Beach ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığı

Bodrum ve Çeşme’de Seçkin Beach ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığı

Bodrum ve Çeşme' de Seçkin Beach ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığı  

 • Yaz boyunca, Muğla Bodrum’da Miam Restaurant, Daze Türkbükü, Buddha Bar Beach, Barbarossa Restaurant, La Zukka Pizza Bar, Orkide Bodrum, Frankie Beach Club, Ezi Restaurant, Malva Restaurant, Ruby Mare, Ginger Ruby Mare, Moon Beach, Danış Restaurant Beach ve Bit'z Bodrum’da Miles&Smiles ve QNB First/Private Banking kredi kartları ile yapılacak harcamalarda QNB First müşterilerimizi %10, QNB First Plus müşterimizi %15 indirim ayrıcalığı bekliyor. 
 • İzmir Çeşme’de Boheme Beach, Plaj Dokuzbuçuk, Dokuzbuçuk Alaçatı ve Playa Tropical'de Miles&Smiles ve QNB First/Private Banking kredi kartları ile yapılacak harcamalarda QNB First müşterilerimizi %10, QNB First Plus müşterimizi %15 indirim ayrıcalığı bekliyor. 
 • İzmir Çeşme’de Alaçatı Beach Resort’da Miles&Smiles ve QNB First/Private Banking kredi kartları ile yapılacak giriş harcamalarında QNB First müşterilerimizi %20, QNB First Plus müşterimizi %35 indirim ayrıcalığı bekliyor. QNB Finansbank'ın sunduğu indirim ayrıcalığı Alaçatı Beach Resort'un yaptığı kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Müşterilerimiz ayrıcalık kapsamında geçerlilik süresince en fazla 10.000 TL indirim tutarından faydalanabilecektir.
 • Miam Restaurant ve Danış Restaurant Beach mekanlarında indirim ayrıcalığı 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam ederken anlaşmalı diğer mekanlardaki indirim ayrıcalığı 1 Haziran 2023- 30 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

 

Bodrum ve Çeşme İndirim Ayrıcalığından Kimler Faydalanabilir?

 • QNB First müşterisi olarak, ayrıcalıktan QNB First/Private Banking veya Miles&Smiles kredi kartları ile yararlanabilirsiniz.


*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma ve sonlandırma hakkı saklıdır.

Beach ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığından Nasıl Faydalanabilirim?

 • Muğla Bodrum ve İzmir Çeşme’de yer alan seçkin mekanlardaki İndirim hakkınızdan QNB First/Private Banking veya Miles&Smiles kredi kartlarınızdan biriyle ödeme esnasında indirimden otomatik olarak yararlanabilirsiniz.
 • Ayrıcalıktan herhangi bir durumda yararlanamamanız durumunda 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz. 
   

Hizmet Detayları

 • İndirimler QNB First/Private Banking veya Miles&Smiles QNB First kredi kartları ile yapılacak POS harcamasını takiben yansıyacak olup herhangi bir ek indirim talebi veya kod iletilmesi gerekmemektedir.
 • İndirim ayrıcalığı yalnızca aşağıda belirtilen mekanlarda geçerli olacaktır.
 • Müşterilerimiz ayrıcalık kapsamında geçerlilik süresince en fazla 10.000 TL indirim tutarından faydalanabilecektir. 
 • Miam Restaurant ve Danış Restaurant Beach mekanlarında indirim ayrıcalığı 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam ederken anlaşmalı diğer mekanlardaki indirim ayrıcalığı 1 Haziran 2023- 30 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
Anlaşmalı Beach ve Restoranlar
Miam Restaurant / Bodrum
Daze / Bodrum
Buddha Beach-Barbarossa / Bodrum
Barborossa Restaurant / Bodrum
La Zukka Pizza Bar/ Bodrum
Orkide/ Bodrum
Frankie Beach / Bodrum
Ezi Restaurant / Bodrum
Malva Restaurant / Bodrum
Ruby Mare   / Bodrum
Ginger Ruby Mare/ Bodrum
Moon Beach/ Bodrum
Danış Restaurant Beach / Bodrum
Bit'z/ Bodrum
Boheme Beach/ Çeşme
Plaj Dokuzbuçuk/ Çeşme
Dokuzbuçuk Alaçatı /Çeşme
Playa Tropical/ Çeşme
 • Daze, Buddha Beach-Barborassa, Barbarossa Restaurant, La Zukka Pizza Par, Orkide, Frankie Beach, Ezi Restaurant, Ruby Mare, Ginger Ruby Mare, Moon Beach, Bit’z, Boheme Beach, Plaj Dokuzbuçuk, Dokuzbuçuk Alaçatı ve Playa Tropical mekanlarında ayrıcalık 30 Eylül 2023’e kadar geçerlidir. Miam Restaurant ve Danış Restaurant Beach mekanlarında indirim ayrıcalığı 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam ediyor.
 • Yaz indirimleri ayrıcalığından yararlanmak isteyen tüm müşteriler, ödemeler ve kullanım koşulları hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Muğla Bodrum ve İzmir Çeşme lokasyonlarında QNB First müşterilerine sunulan %10 ve QNB First Plus müşterilerine sunulan %15 indirim ve İzmir Çeşme’de bulunan Alaçatı Beach lokasyonunda QNB First müşterilerine sunulan %20 ve QNB First Plus müşterilerine sunulan %35 indirim ayrıcalığı kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. QNB Finansbank’ın, Bodrum & Çeşme Yaz İndirimleri Ayrıcalık Hizmeti’nin ücretlendirmesi ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
 • Hizmet ve ayrıcalıklar hakkında güncel ve detaylı bilgi için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.
   

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?