Ana içeriğin başı

Yolcu360 Araç Kiralama %10 İndirimli

QNB First müşterilerimiz Yolcu 360’tan yapacağı araç kiralamalarında %10 indirimli!

QNB First üyesi müşterilerimiz; 31 Aralık 2024 tarihine kadar QNB First veya Miles&Smiles QNB First kredi kartlarıyla Yolcu360 üzerinden yapacakları araç kiralamalarında, QNB First Dijital üzerinden alacakları indirim koduyla yıl boyunca tüm araç gruplarında liste fiyatı üzerinden %10 indirim ayrıcalığını elde ediyor.

QNB First üyesi müşterilerimiz hizmetten Yolcu360 uygulaması ya da https://yolcu360.com web sitesi üzerinden yararlanabileceklerdir.

İndirimli araç kiralama hizmetinden kimler faydalanabilir?

İndirimli araç kiralama hizmetinden QNB First üyesi olduğunuz takdirde, QNB First veya Miles&Smiles QNB First markalı kredi kartınız ile yararlanabilirsiniz.

İndirimli araç kiralama hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

İndirimli araç kiralama hizmetinden, QNB First Dijital üzerinden alacağınız indirim kodunu Yolcu360 uygulamasında kullanarak faydalanabilirsiniz. 

QNB First ve QNB First Plus üyesi müşterilerimize sunulan araç kiralama hizmeti kapsamında doğan tüm sorumluluklar ilgili firmaya (Yolcu 360 Bilişim Danışmanlık Teknoloji Tic. Ltd. Şti.) ait olacak olup, QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Araç kiralama hizmeti sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmeti veren firma’ya (Yolcu 360 Bilişim Danışmanlık Teknoloji Tic. Ltd. Şti.) 0850 360 5 360 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.


*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.


 

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?