Ana içeriğin başı

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

Ayrıcalıklı bir yolculuk deneyimine hazır mısınız? «Keşke özel şoförlü, konforlu bir araba kapıma kadar gelseydi!» dediğiniz her anda, QNB First yanınızda!

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti’nden kimler faydalanabilir?

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti’nden, QNB First üyesi müşterimiz olarak, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınız ile yararlanabilirsiniz.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

Tek yapmanız gereken transferinizden en az 12 saat önce haftanın 7 günü, QNB First Dijital üzerinden ya da 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak rezervasyon yaptırmak.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti belirli bir adresten havalimanına ya da havalimanından belirli bir adrese olarak yapılmaktadır.

Değişiklik taleplerinizi haftanın 7 günü, 24 saat, transferinizden en az 12 saat, iptal taleplerinizi ise 8 saat önce QNB First Hizmet Hattı’nı arayarak bildirmeniz gerekir.

QNB First müşterisinin aynı gün ve aynı adresten başlayacak indirimli havalimanı VIP transfer hizmeti taleplerinin arasında en az 1,5 saat olması gerekir.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti hangi illerde geçerlidir?

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti İstanbul, Ankara, İzmir (Çeşme dahil), Antalya ve Muğla’da, İstanbul Havalimanı , Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Dalaman Havalimanı ve Milas-Bodrum Havalimanı noktalarından başlayan veya noktalarında sonlanan özel şoförlü transferler için geçerlidir.

Hizmetimiz çerçevesinde şehirler arası veya merkez dışı ilçeler arası transfer yapılmamaktadır. Rezervasyon sırasında belirtilen kalkış ve varış noktaları haricindeki ek güzergahlarda yolcu alımı ve bırakımı gerçekleştirilememektedir.


*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Hizmet Detayları

Ücretlendirme

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetinden QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahipleri QNB First üyesi olmaları halinde faydalanabilir. İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti’nden yararlanmak için transferinizden en az 12 saat önce QNB First Dijital üzerinden ya da (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’ndan rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Hizmet bedeli, rezervasyon sırasında tercih etmiş olduğunuz QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınızdan tahsil edilecektir. İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti’nden QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı ve ek kart sahipleri QNB First üyesi olmaları halinde faydalanabilir.

Hizmet ile ilgili ayrıcalıklı fiyatları, hizmetin kullanıldığı rotalar bazında  QNB First Dijital üzerinden görebilir ya da (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

Ek ücretler kapsamında neler var?

Ücretli Güzergahlar

Müşterilerimizin talebine göre Avrasya Tüneli veya Yavuz Sultan Selim Köprüsü güzergahları kullanılması durumunda ilgili geçişlerden ek ücret tahsil edilecektir. 

Yolcu Gecikmeleri

Müşterinin gecikmesi durumunda, ilk 15 dakikalık bekleme için QNB First müşterilerinden hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Müşterinin gelmediği durumda araç geri dönecek ve transfer ücretinin tamamı müşterinin kredi kartından tahsil edilecektir.

Araç gecikmeleri

Araç, QNB First üyesi müşteriye  haber vermek koşulu ile 10 dakika gecikir ise, müşterinin ödeyeceği ücret üzerinden herhangi bir indirim yapılmayacaktır, 10-20 dakika arası gecikmelerde 20 TL, 20-30 dakika arası gecikmelerde ise 40 TL müşterinin  transfer sonunda ödeyeceği ücretten indirim yapılacaktır.

Firma tarafından müşteriye gerekli bilgilendirme yapılmasına rağmen, yolcu aracı beklemeden giderse firmanın veya Bankamızın bir telafi yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Rezervasyon değişikliği veya iptali bildirim gecikmeleri

Değişiklik talepleri  transferinizden en az 12 saat öncesinden, iptal talepleri ise transferinizden en az 8 saat öncesinden iletilmelidir. Özel durumlarda, bu belirtilen saatlerden daha önce rezervasyon, değişiklik veya iptal taleplerini gerçekleştirmeniz gerekebilir. Değişiklik ve iptal talepleri için bildirim saatine uymamanız durumunda transfer bedelinin tamamı kredi kartınızdan tahsil edilecektir.

Aynı kart sahibi için aynı gün , aynı adresten alınan ve birbirini takip eden transferlerin arasında en az 1,5 saat olmalıdır.

8 Ocak 2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle yürürlüğe koyduğu düzenlemeye (U-ETDS) istinaden, taşımacılık esnasında araçta bulunacak kişilerin TC Kimlik No/Pasaport No, isim ve soyisim, uyruk ve yolcu tipi ( yetişkin, çocuk, bebek) bilgilerinin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın belirtmiş olduğu online sisteme araç plakası ile birlikte girilmesi yasal zorunluluk haline gelmiştir

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti’nden yararlanmak isteyen tüm müşteriler, transfer şartları, ödemeler ve bekleme ücretleri hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti, QNB Finansbank adına TAV İşletme Hizmetleri firması tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın,  İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti ücret ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Sunulan hizmet , avantaj ve koşullar 01.08.20201 itibariyle geçerlidir. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.

243 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ve 246 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde yer alan hükümlere istinaden, Bankalar yaptıkları hizmet ve satış işlemlerine ilişkin kayıtlarının dayanağı olan fatura yerine dekont düzenlemekle yükümlüdür. Kredi kartı işlemlerinde hesap özetleri dekont yerine geçtiğinden, Bankamız kredi kartları kullanılarak alınan hizmetler hesap özetinde detaylı olarak yer almaktadır. Dolayısıyla söz konusu hizmetlere ilişkin Bankamızdan fatura talep eden müşteriler, hesap özetlerini tevsik edici belge olarak da kullanabilir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?