Ana içeriğin başı

QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi

QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi

QNB First müşterilerine özel Seyahat ve Concierge Ekibi ile ayrıcalıklar sizi bekliyor!

QNB First müşterilerine özel QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi, hayatınıza keyif, kolaylık ve ayrıcalık katmak için her zaman yanınızda. QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi’nin size sunduğu ayrıcalık ve kolaylıklar arasında, dünyanın her yerinden 7/24 uçak, otel ve transfer rezervasyonu yapabilmekten vize danışmanlığına, hediye ve çiçek gönderiminden, katılmak istediğiniz etkinliklerin bilet satın alımına, size ve isteklerinize özel kişisel seyahat tasarımına kadar pek çok alanda hayallerinizin ötesinde hizmetler bulunuyor.

Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak için tek yapmanız gereken 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet Hattı’nı aramak.

*Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş. firmalan tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank'ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalannın verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hatta iletilebilir.


*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Hizmet Detayları

  • QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
  • Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’na iletilebilir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?