Ana içeriğin başı

Viravira.co ile %10 İndirimli Mavi Yolculuk Ayrıcalığı

QNB First üyesi müşterilerimize viravira.co'da  %10 indirim ayrıcalığı!

Ayrıcalıklı bir tatil deneyimine hazır mısınız? 60 ülkede 12.000 gulet, katamaran, yelkenli ve motoryat arasından seçim yapmanızı sağlayarak eşsiz bir tatil deneyimi sunan viravira.co üzerinden 31 Aralık 2024’e kadar yapacağınız tekne kiralamalarında QNB First’e özel ayrıcalıklı fiyatlarla yurt içi ve yurt dışında %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden kimler faydalanabilir?

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti, QNB First müşterisi olarak, QNB First markalı kredi kartlarından herhangi biriyle yararlanabilirsiniz.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. 

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden nasıl faydalanabilirim?

QNB Mobil’de bulunan QNB First Dijital üzerinde alacağınız kod ile viravira.co üzerinden, QNB First ayrıcalığıyla, Türkiye’deki ve yurt dışındaki tüm tekneler için %10 indirimli fiyattan saatlik, günlük ve haftalık kiralama imkanından faydalanabilirsiniz.

Hizmet Koşulları:

  •  İndirim oranı, viravira.co internet sitesinde yer alan, herhangi bir ayrım yapılmaksızın saatlik, haftalık ve günlük tekne kiralamalarında geçerli olacaktır. Ancak bu kampanya viravira.co’nun sağladığı diğer kampanyalar, hediye çekleri ve promosyonlar ile birleştirilemez.
  • viravira.co üzerinden 60 ülkede dilediğiniz tip tekneyi kiralayabilirsiniz. Lokasyon ve tekne tipleriyle alakalı güncel ve detaylı bilgiye https://www.viravira.co/ adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Ayrıcalık 31 Aralık 2024’e kadar geçerlidir.
  • Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden yararlanmak isteyen tüm müşteriler, ödemeler ve kullanım koşulları hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nden QNB Finansbank adına Viravira Teknoloji ve Turizm A.Ş. firması tarafından sağlanmaktadır. Hizmet kapsamında taahhüt edilen indirim oranını müşterilere yansıtmaması veya müşterileri viravira.co’dan aldıkları hizmet sebebiyle zarara uğraması halinde veya müşteriler tarafından bu hususun şikayete konu edilmesi durumunda, tek sorumlu ve muhatap Viravira Teknoloji ve Turizm A.Ş.’dir. QNB First müşterilerine sunulan Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. QNB Finansbank’ın, Ayrıcalıklı Mavi Yolculuk Hizmeti’nin ücretlendirmesi ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
  • Uygulama üzerinden alacağınız indirim kodu her kullanımda sadece 1 kere kullanılabilir. Dilerseniz QNB First Dijital uygulamamızda yer alan indirim kodunu tekrar kullanarak kampanyadan farklı seferlerde de yararlanmaya devam edebilirsiniz.
  • Hizmet ve ayrıcalıklar hakkında güncel ve detaylı bilgi için 0 216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?