Ana içeriğin başı

Seyahatlerinizde 5 Kat Değerli ParaPuan

Seyahatlerinizde 5 Kat Değerli ParaPuan

Private kredi kartınızla alışverişlerinden kazandığınız ParaPuan’larınızı uçak bileti alımlarınızda 5 kat değerli kullanabilirsiniz.

Private Banking üyesi müşterimiz olarak, Private kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerinizden kazandığınız ParaPuan’larınızı uçak bileti alımlarınızda 5 kat değerli kullanabilirsiniz. ParaPuan’larınızın bilet tutarınızın tümünü karşılamadığı durumda, kalan tutarı kredi kartınızdan tek çekim, 3 ya da 6 taksitle ödemeniz de mümkün.

  • Uçak Bileti Alımlarında 5 Kat Değerli ParaPuan ayrıcalığından Private kredi kartı sahipleri Private Banking üyesi olmaları halinde faydalanabilir.
  • 5 Kat değerli ParaPuan ayrıcalığı, 0216 522 49 59 numaralı QNB Finansbank Private Banking Hizmet Hattı üzerinden alınan tüm havayolları uçak biletlerinde geçerlidir.
  • Değerli ParaPuan kullanılarak satın alınan uçak biletlerinin iptal ya da iade taleplerinde, biletin satın alındığı ilgili havayolu şirketinin iptal ve iade koşulları geçerlidir. İptal ya da iade taleplerinizi QNB Finansbank Private Banking Hizmet Hattı’nı arayarak iletmeniz gerekmektedir.
  • QNB Finansbank kredi kartlarının ticari amaçlı kullanımında ParaPuan kazanılması ve bu ParaPuan'ların kullanımı uygun değildir.
  • QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • 15 Mart 2022 itibari ile, Uçak Bileti Alımlarında 5 Kat Değerli ParaPuan ayrıcalığından yalnızca Private Banking üyesi Private kredi kartı sahibi müşterilerimiz faydalanabilecektir. Bu tarihe kadar, ilgili ayrıcalıktan faydalanmak için Private kredi kartı sahibi olmak yeterlidir, Private Banking üyesi olma koşulu aranmamaktadır.

* QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?