Ana içeriğin başı

Alfred ile İndirimli Özel Şoför Hizmeti

Alfred ile İndirimli Özel Şoför Hizmeti 

Private Banking Müşterilerimize Alfred ile Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti %30 İndirimli!

Aracınızı kullanmak istemiyorsanız, gitmek istediğiniz yere kendi aracınızın rahatlığında özel şoför hizmetiyle ulaşmak istiyorsanız veya aracınızın muayeneye gitmesi gerekiyorsa ancak vaktiniz yoksa Private Banking yanınızda! Özel şoför, araç muayene ve servise götürme, lastik değiştirme hizmetlerimizle sizi kendi aracınızın rahatlığında, özel şoför eşliğinde hizmet noktalarımız arasında güvenle taşıyoruz ve aracınızın muayenesini sizi yormadan gerçekleştiriyoruz!

Private Banking ile, özel şoför hizmetlerinde saatlik hizmet bedeli üzerinden %30 indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

Alfred ile İndirimli Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti’nden kimler faydalanabilir?

Private Banking müşterisi Private veya Miles&Smiles QNB Private markalı kredi kartı sahipleri başka bir koşul aranmaksızın yararlanabiliyor.

Alfred ile İndirimli Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti’nden nasıl faydalanabilirim?

QNB First Dijital üzerinden alacağınız indirim kodunu Alfy mobil uygulamasında kullanarak ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.

Alfred ile İndirimli Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti hangi illerde geçerlidir?

Alfred ile İndirimli Özel Şoför ve Araç Bakım Hizmeti sadece İstanbul’da geçerlidir.

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?