Ana içeriğin başı

Bankacılık Dünyası

Size özel bir müşteri ilişkileri yöneticisi

Size özel hizmet hattı ve asistan ile ayrıcalıklı hizmetlerin keyfini yaşayın.

Size Özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Siz özel müşterilerimiz için gizliliğin ve konforun ön planda olduğu, QNB Finansbank şubelerimizde yer alan modern hizmet noktalarımızda ziyaret edebileceğiniz Private Banking Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ile tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, her türlü bankacılık ürün ve hizmeti hakkında bilgi alabilir, tüm yatırım işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Size Özel Private Banking Hizmet Hattı

Private Banking Hizmet Hattı ile sıra beklemeden, doğrudan size hizmet verecek müşteri temsilcilerine ulaşabilir ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

0216 522 49 59

Bireysel İnternet Şubesi ve QNB Mobil'den Ücretsiz Havale ve EFT

İnternet Şubesi veya QNB Mobil’den havale ve EFT işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirerek ayrıcalıklı bir dünyanın keyfine varın.

***Segmente yeni giren müşterilerimiz, giriş tarihinden 5 gün sonra EFT ücreti istisnası ayrıcalığımızdan faydalanabilecektir.

ATM’de Yüksek Para Çekme Limiti ve Tek ATM Platformu ile Ücretsiz İşlem Ayrıcalığı

Private Banking müşterimiz olduğunuz sürece, QNB Finansbank ATM’lerinden günlük 25.000 TL tutarında nakit çekebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Ayrıca para çekmeye, hesaba para yatırmaya ve bakiye sorgulamaya ihtiyacınız olduğunda ve çevrenizde QNB Finansbank ATM’si bulamadığınızda, Tek ATM Platformu ile komisyon ödemeden bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İndirimli Kiralık Kasa

Şimdi yatırımlarınızın her anlamıyla güvenli ellerde olmasının rahatlığını gerçekten yaşayacaksınız. Kiralık kasa aidatında yıllık kullanımlarınızda %50 indirim ve depozito ücretinde %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?