Ana içeriğin başı

Miles&Smiles Private

Miles&Smiles, Türk Hava Yollarının yolcu programıdır. Miles&Smiles ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yolu firmalarıyla gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan ve Miles&Smiles QNB Finansbank kartlarıyla yaptığınız alışverişlerden Mil kazanabilirsiniz.

Hayal Ettiğiniz Miles&Smiles Dünyası Ayrıcalıkları ile Tanışmaya Hazır mısınız?

Yurt Dışında da Çok Mil Kazanmanız Mümkün!

Yurt dışında Mil kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Private Banking* müşterilerimize yurt dışında yapacakları alışverişlerinde %53 oranında Mil kazandırıyoruz.

Gezdikçe Kazanmayı Kim İstemez?

Private Banking müşterilerimiz seyahat ettikçe kazansın, kazandıkça seyahat etsin diye seyahat ve eğlence alışverişlerinin en az %53’ü kadar Mil kazanma ayrıcalığı QNB Finansbank’ta.

Tek Tuşla Mil Kazanın!

İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde de kartınızın ayrıcalığını hissedin. Private Banking müşterilerimize internetten kolayca alışveriş yaparken harcamalarının %53’ü kadar Mil bizden hediye.

1 TL Harcamaya 1 Mil

Türk Hava Yollarından bilet alırken veya gökyüzünün ayrıcalıklı dünyası shopandmiles.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde her 1 TL’lik harcamanız için en az 1 Mil kazanabilirsiniz.

Miles&Smiles Üyelik Statünüz ile Daha Fazla Mil Kazanın!

Kartınızla kazandığınız Millere ek olarak, Miles&Smiles Üyelik Statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25, Elite ve Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanabilirsiniz.

Sizi arayabilmemiz için tıklayınız!
Güncel kazanım oranlarını ve koşullarını web sitemizden takip edebilirsiniz.

*Güncel birikiminiz QNB First ve üzeri segment koşullarını sağlamadığı takdirde belirtilen sektörlerden en az %7 oranında Mil kazanırsınız.

**Türk Hava Yolları kanalları: www.thy.com.tr, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, Türk Hava Yolları Satış Ofisi, Türk Hava Yolları Mobil Uygulaması.

***QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 175.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 500.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.

QNB Finansbank'taki birikiminize enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?