Ana içeriğin başı

Miles&Smiles QNB Private

Miles&Smiles, Türk Hava Yollarının yolcu programıdır. Miles&Smiles ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yolu firmalarıyla gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan ve Miles&Smiles QNB Finansbank kartlarıyla yaptığınız alışverişlerden Mil kazanabilirsiniz.

Hayal Ettiğiniz Miles&Smiles Dünyası Ayrıcalıkları ile Tanışmaya Hazır mısınız?

Gezdikçe Kazanmayı Kim İstemez?

Private Banking müşterilerimiz* seyahat ettikçe kazansın, kazandıkça seyahat etsin diye seyahat ve eğlence alışverişlerinden ayrıcalıklı oranlarda mil kazanıyor**Harcama yapılan sektör, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik tipi, bankamızdaki birikiminiz doğrultusundaki müşteri segmentiniz* ve kart tipine göre değişen kampanya kapsamındaki güncel mil kazanım oranlarımıza Mil hesaplama aracından ulaşabilirsiniz.

4 TL Harcamaya 1 Mil

Türk Hava Yolları’ndan bilet alırken de ayrıcalıklısınız! Türk Hava Yolları kanallarından*** satın alacağınız uçak biletleri için Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz veya bankamızdaki Mil segmentiniz fark etmeksizin her 4 TL’lik harcamanız için 1 Mil kazanabilirsiniz.Kampanyaya dahil kanallar Türk Hava Yolları tarafından belirlenmekte olup dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Güncel Türk Hava Yolları resmi kanalları ile ilgili Türk Hava Yolları’na ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Miles&Smiles Üyelik Statünüz ile Daha Fazla Mil Kazanın!

Kartınızla kazandığınız Millere ek olarak, Miles&Smiles Üyelik Statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25, Elite ve Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanabilirsiniz.

Sizi arayabilmemiz için tıklayınız!
Güncel kazanım oranlarını ve koşullarını web sitemizden takip edebilirsiniz.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.
**Private Banking üyesi müşterilerimiz için her ekstre dönemi boyunca maksimum Mil kazanımı 40.000 Mil, QNB First ve QNB First Plus müşteriler için 25.000 Mil, diğer müşteriler için 10.000 Mil’dir.
***Türk Hava Yolları kanalları: www.thy.com.tr, Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, Türk Hava Yolları Satış Ofisi, Türk Hava Yolları Mobil Uygulaması.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?