Ana içeriğin başı

Araç Kiralama

Araç Kiralama

Private Banking müşterilerimiz araç kiralarken de ayrıcalıklı!

Yolcu360 Araç Kiralama %50 İndirimli

QNB Finansbank Private Banking üyesi müşterilerimiz; 30 Haziran 2021 tarihine kadar Private Banking veya Miles&Smiles Private kredi kartlarıyla Yolcu360 üzerinden yapacakları araç kiralamalarında, QNB First Dijital üzerinden ya da Private Banking Hizmet Hattı’ndan alacakları indirim koduyla yıl boyunca tüm araç gruplarında liste fiyatı üzerinden %50 indirim ayrıcalığını elde ediyor.

Private Banking üyesi müşterilerimiz hizmetten Yolcu360 uygulaması ya da https://yolcu360.com web sitesi üzerinden yararlanılabileceklerdir.

Avis İndirimi

Araç kiralamada Avis’i tercih eden Private Banking müşterisi, Private veya Miles&Smiles QNB Private markalı kredi kartı sahipleri yıl boyunca tüm araç gruplarında %25, kampanya sayfasından yapılan online rezervasyonlarda ise %30 özel indirim ayrıcalığını elde ediyor.

Hizmetten Türkiye’de bulunan tüm Avis ofislerinde yararlanabilirsiniz.

İndirimli araç kiralama hizmetinden kimler faydalanabilir?

İndirimli araç kiralama hizmetimizden tüm Private Banking müşterilerimiz yararlanabilir.

İndirimli araç kiralama hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

İndirimli araç kiralama hizmetinden faydalanmak için 0216 522 49 59 numaralı QNB Finansbank Private Banking Hizmet Hattı’ndan 24 saat öncesinde rezervasyon yaptırmanız ve hizmet bedelini Private veya Miles&Smiles QNB Private markalı kredi kartınızla ödemeniz yeterli!

Araç kiralamalarında Avis’in tüm hizmet koşulları geçerlidir.

Private kart sahipleri Avis’in liste fiyatları üzerinden özel indirimlerden faydalanır.

*Rezervasyon iptallerinin rezervasyon saatinden en az 4 saat önce yaptırılması gerekmektedir.

Hertz İndirimi

Hertz’den yapacağınız araç kiralamalarında %15’e varan indirimler sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken online kayıt olmak.

www.hertz.com/goldenrol/we/finansbank/tr'den kayıt olarak ise Hertz ayrıcalıklarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bu hizmet MasterCard tarafından sağlanmakta olup Private Banking müşterilerine sunulan Premium Clubs ayrıcalıkları kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetler için hizmeti veren kuruluşa +90 216 349 3040 telefon numarası aracılığıyla ulaşabilirsiniz. QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?