Ana içeriğin başı

Bodrum ve Çeşme Seçkin Beach ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığı

Bodrum ve Çeşme’de Seçkin Beach ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığı

Bodrum ve Çeşme' de Seçkin Beach ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığı  

Private Banking ile Bodrum ve Çeşme’de yer alan seçkin mekanlarda indirim ayrıcalığı!

 • Yaz boyunca, Muğla Bodrum’da Miam Restaurant, Daze Türkbükü, Buddha Bar Beach, Barbarossa Restaurant, La Zukka Pizza Bar, Orkide Bodrum, Frankie Beach Club, Ezi Restaurant, Malva Restaurant, Ruby Mare, Ginger Ruby Mare, Moon Beach, Danış Restaurant Beach ve Bit'z Bodrum’da Miles&Smiles ve QNB First/Private Banking kredi kartları ile yapılacak harcamalarda Private Banking müşterilerimizi %20 indirim ayrıcalığı bekliyor.
 • İzmir Çeşme’de Boheme Beach, Plaj Dokuzbuçuk, Dokuzbuçuk Alaçatı ve Playa Tropical'de Miles&Smiles ve QNB First/Private Banking kredi kartları ile yapılacak giriş harcamalarında Private Banking müşterilerimizi %20 indirim ayrıcalığı bekliyor. QNB Finansbank'ın sunduğu indirim ayrıcalığı Alaçatı Beach Resort'un yaptığı kampanyalar ile birleştirilemez.
 • İzmir Çeşme’de Alaçatı Beach Resort’da Miles&Smiles ve QNB First/Private Banking kredi kartları ile yapılacak harcamalarda Private Banking müşterilerimizi %50 indirim ayrıcalığı bekliyor. 
 • Müşterilerimiz ayrıcalık kapsamında geçerlilik süresince 1 Haziran – 30 Eylül tarihleri arasında en fazla 10.000 TL indirim tutarından faydalanabilecektir. Detaylı bilgi için 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.

 

Bodrum ve Çeşme İndirim Ayrıcalığından Kimler Faydalanabilir?

 • Private Banking müşterisi olarak, ayrıcalıktan QNB First/Private Banking veya Miles&Smiles kredi kartları ile yararlanabilirsiniz.

* QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 400.000 TL, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için 1.000.000 TL ve Private Banking üyesi olabilmeniz için 3.500.000 TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma ve sonlandırma hakkı saklıdır.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma ve sonlandırma hakkı saklıdır.

Beach ve Restoranlarda İndirim Ayrıcalığından Nasıl Faydalanabilirim?

 • Muğla Bodrum ve İzmir Çeşme’de yer alan seçkin mekanlardaki İndirim hakkınızdan QNB First/Private Banking veya Miles&Smiles kredi kartlarınızdan biriyle ödeme esnasında indirimden otomatik olarak yararlanabilirsiniz.
 • Ayrıcalıktan herhangi bir durumda yararlanamamanız durumunda 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz. 
   

Hizmet Detayları

 • İndirimler QNB First/Private Banking veya Miles&Smiles QNB First kredi kartları ile yapılacak POS harcamasını takiben yansıyacak olup herhangi bir ek indirim talebi veya kod iletilmesi gerekmemektedir.
 • İndirim ayrıcalığı yalnızca aşağıda belirtilen mekanlarda geçerli olacaktır.
 • 1 Haziran - 30 Eylül tarihleri arasında  toplam 10.000TL indirim ayrıcalığından faydalanılabilir.
   
Anlaşmalı Beach ve Restoranlar
Miam Restaurant / Bodrum
Daze / Bodrum
Buddha Beach-Barbarossa / Bodrum
Barborossa Restaurant / Bodrum
La Zukka Pizza Bar/ Bodrum
Orkide/ Bodrum
Frankie Beach / Bodrum
Ezi Restaurant / Bodrum
Malva Restaurant / Bodrum
Ruby Mare/ Bodrum
Ginger Ruby Mare/ Bodrum
Moon Beach/ Bodrum
Danış Restaurant Beach / Bodrum
Bit'z/ Bodrum
Boheme Beach/ Çeşme
Plaj Dokuzbuçuk/ Çeşme
Dokuzbuçuk Alaçatı /Çeşme
Playa Tropical/ Çeşme
 • Ayrıcalık 30 Eylül 2023’e kadar geçerlidir.
 • Yaz indirimleri ayrıcalığından yararlanmak isteyen tüm müşteriler, ödemeler ve kullanım koşulları hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Muğla Bodrum ve İzmir Çeşme lokasyonlarında Private Banking müşterilerine sunulan %20 indirim ve İzmir Çeşme’ de Alaçatı Beach lokasyonunda Private Banking müşterilerine sunulan %50 indirim ayrıcalığı kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur. QNB Finansbank’ın, Bodrum & Çeşme Yaz İndirimleri Ayrıcalık Hizmeti’nin ücretlendirmesi ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır.
 • Hizmet ve ayrıcalıklar hakkında güncel ve detaylı bilgi için 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?