Ana içeriğin başı

Ücretsiz Havalimanı Ayrıcalıkları

Ayrıcalıklı bir seyahat deneyimine hazır mısınız?

Private Banking ile ayrıcalıklı havalimanı deneyiminin tadını çıkarın!

 • İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı, Dalamanın Havalimanı ve Kıbrıs Ercan Havalimanı’nda geçerli ücretsiz havalimanı ayrıcalıklarından yararlanabilir, seyahatlerinizi daha konforlu gerçekleştirebilirsiniz.
 • İstanbul Havalimanı için iç ve dış hat Lounge, Fast Track öncelikli geçiş ve Buggy hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı için iç ve dış hat Lounge ve Fast track öncelikli geçiş hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.
 • 31.12.2024 tarihine kadar İstanbul Havalimanı’nda 8 Lounge, 8 Fast Track, 8 Buggy; Sabiha Gökçen Havalimanı’nda 8 Lounge ve 8 Fast Track; Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Milas Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı ve Kıbrıs Ercan Havalimanı’nda  ortak 8 Lounge  ve 8 Fast Track kullanım hakkınız size özel tanımlanmıştır.

Ücretsiz havalimanı ayrıcalıklarından nasıl faydalanabilirim?

 • Ayrıcalıklardan yararlanabilmeniz için Private Banking müşterisi** olmanız gerekmektedir.
 • Ücretsiz hakkınızdan QNB First Dijital “Ayrıcalıklarım” alanından size özel oluşturacağınız karekodları kullanarak faydalanabilirsiniz.
 • Havalimanı Ayrıcalığı ekranından oluşturulacak her karekod sadece tek sefer kullanılabilir. Misafirleriniz için yeni bir kod kullanmanız gerekmektedir.
 • Kalan haklarınız ve kullanım bilgilerinizi QNB First Dijital “Ayrıcalıklarım” sayfasında bulunan havalimanı ayrıcalıkları alanından kontrol edebilir, ayrıcalıklardan elde ettiğiniz kazancınızı gözlemleyebilirsiniz.
 • Ücretsiz havalimanı ayrıcalıkları kapsamında kullanabileceğiniz ücretsiz hizmet detayları ve kullanıma yardımcı yönlendirmelere aşağıda yer alan detaylar alanından ulaşabilirsiniz.

**QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Ayrıcalık Detayları

 • Kullanımlar sonrası kalan haklarınızı QNB First Dijital’e giriş yaparak “Ayrıcalıklarım” sayfasından havalimanı ayrıcalığı alanını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.
 • Ayrıcalıktan faydalanmak için QNB First Dijital’e giriş yaparak “Ayrıcalıklarım” sayfasından havalimanı ayrıcalığı alanını ziyaret etmeniz, ilgili alanda yer alan havalimanı ve hizmet seçeneklerinden tercih ettiğiniz hizmet için karekod oluşturmanız gerekmektedir.
 • Havalimanı ayrıcalığından yararlanmak isteyen tüm müşteriler ayrıcalık şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Havalimanı ayrıcalıkları QNB Finansbank adına söz konusu havalimanı işletmelerince sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın ayrıcalık şart ve kullanım esaslarında piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Sunulan hizmet ve ayrıcalıklar 06.07.2022 tarihi itibarıyla geçerlidir. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren firmalara iletilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?