Ana içeriğin başı

Lounge Ayrıcalıkları

Lounge Ayrıcalıkları

Hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinizde birçok lounge'tan misafirlerinizle birlikte ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

MasterCard Lounge Key hizmeti kapsamında MasterCard logolu Private kredi kartlarınız ile yurt içi ve yurt dışında 1100'den fazla anlaşmalı lounge'da misafirleriniz ile birlikte her sene 15 defa lounge kapsamındaki hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Lounge Key hizmeti kapsamında detaylı bilgi ve hizmetin geçerli olduğu lounge listesi için www.loungekey.com/QNBFinansbankPrivate'i ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Detayları

  • Private kredi kartı sahipleri için 15 defaya kadar Lounge Key hizmetine ilişkin tüm bedeller QNB Finansbank tarafından ödenecektir. 
  • 15 kullanım hakkından 1 Ocak - 31 Aralık 2023 arası için yıllık olarak faydalanılabilecektir. Private kredi kartı sahibi müşterinin beraberinde getireceği misafirlerin hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanması da 15 defalık hakkın içinde sayılmaktadır. 15 hakkın aşılması durumunda kişi başı 35 USD ile ücretlendirme yapılacaktır.
  • Private kredi kartı sahiplerinin 15 ücretsiz lounge kullanımının takibi adına, kart sahibi ve misafirlerinin her bir geçişi için ayrı ayrı olmak üzere 1 USD veya işlem tarihindeki döviz kuru üzerinden hesaplanmış TL karşılığı kadar, ilgili kart limitine geçici bloke konulacaktır. Bu bloke sadece takip amaçlı olup, en geç 5 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
  • Yurt içi uçuşlarda İstanbul Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Bodrum Milas Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’nda Lounge Key hizmetinden yararlanılabilmektedir. Hizmetin geçerli olduğu lounge listesi için https://www.loungekey.com/QNBFinansbankPrivate’ı ziyaret edebilirsiniz.
  • Private kredi kartı sahipleri Lounge Key hizmeti kapsamında detaylı bilgi ve hizmetin geçerli olduğu lounge listesi için www.loungekey.com/QNBFinansbankPrivate'i ziyaret edebilir.
  • Lounge Key hizmeti hakkında sıkça sorulan sorular için https://www.loungekey.com/QNBFinansbankPrivate/faq websitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • QNB Finansbank ve MasterCard değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda tarafınıza bilgi verilecektir.
  • Lounge Key noktaları MasterCard tarafından belirlenmekte olup, herhangi bir değişiklik durumunda banka tarafından sorumluluk kabul edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?