Ana içeriğin başı

Kuğu Gölü Balesi

Çaykovski’nin ölümsüz eseri Kuğu Gölü TIM Show Center’da seyircisiyle buluşuyor!

Rus Balesi'nin en seçkin bale tiyatrolarından Saint Petersburg Klasik Bale Tiyatrosu ile görsel bir şölene hazır mısınız? Saint Petersburg Klasik Bale Tiyatrosu 6 Mart 2020 saat 21:00'da P.I. Çaykovski'nin ölümsüz eseri Kuğu Gölü ile TIM Show Center'da İstanbul seyircisiyle buluşuyor. Bu büyüleyici performansın biletlerine %50 indirim sahip olmak için 0212 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz. Biletler sınırlı sayıdadır.

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’na iletilebilir.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 03.09.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?