Ana içeriğin başı

İstanbul Atlı Spor Kulübü Miles&Smiles QNB First Kupası

İstanbul Atlı Spor Kulübü yarışları içn davetiyenizi ayırtın!

Private Banking sizi en güzel spor etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor! 
İstanbul Atlı Spor Kulübü CSI Süvariler Günü Engel Yarışmaları 130 cm Yetişkin Pro Biniciler kategorisinde etap isim sponsoru olduğumuz Miles&Smiles QNB First Kupası 15 Eylül Pazar günü gerçekleşiyor. Bu etkinlikte size özel ücretsiz davetiyenizi almak için 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz. Davetiyeler sınırlı sayıdadır!

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş (ZUBİZU) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’na iletilebilir.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 03.09.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?