Ana içeriğin başı

Fazıl Say Konseri

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say müzikseverlerle buluşuyor!

Sevgililer Günü’nüzü müzikle renklendirmeye hazır mısınız? Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say TIM Show Center’da dinleyicileriyle buluşuyor.14 Şubat saat 21:00’da gerçekleşecek konserde sanatçı yine çok özel bir programla seyircisinin karşısında olacak. Müzikseverleri bir araya getiren konserin biletlerine %50 indirim sahip olmak için 0212 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz. Biletler sınırlı sayıdadır.

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’na iletilebilir.
QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 250.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 2.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.. QNB Finansbank'taki aylık birikiminize enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 03.09.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?