Ana içeriğin başı

UNIQ İstanbul Açıkhava Sineması Bohemian Rhapsody Film

Bohemian Rhapsody’i İstanbul Açıkhava Sineması’nda izleyin.

Private Banking sizi en güzel etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor! 12 Eylül Perşembe günü UNIQ İstanbul Açıkhava Sineması'nda gerçekleşecek kokteyl ve ardından Bohemian Rhapsody film gösterimi için size özel ücretsiz davetiyenizi almak için 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz. Davetiyeler sınırlı sayıdadır!

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş (ZUBİZU) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’na iletilebilir.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 03.09.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?