Ana içeriğin başı

Nilüfer Konseri

Türk müziğinin sevilen sanatçılarından Nilüfer, Vadi Açıkhava’da sahneye çıkıyor!

Private Banking sizi en güzel konserlerle buluşturmaya devam ediyor! Türk müziğinin sevilen sanatçılarından Nilüfer, 14 Eylül’de Vadi Açıkhava’da sahneye çıkıyor. Konser biletlerine %25 indirim ayrıcalığı ile sahip olmak için 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattını arayabilirsiniz. Biletler sınırlı sayıdadır!

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş (ZUBİZU) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’na iletilebilir.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 03.09.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?