Ana içeriğin başı

Borusan Quartet

Borusan Quartet ile eşssiz bir müzik yolculuğuna hazır mısınız?

İstanbul Filarmoni Orkestrası şefi Gürer Aykal’ın öncülüğünde kurulan Borusan Quartet ile eşsiz bir müzik yolculuğuna hazır mısınız? Türkiye’de klasik oda müziğinin en önemli temsilcilerinden Borusan Quartet 14 Ocak saat 20:30’da Saint Pulcherie Konser Salonu’nda sahneye çıkıyor. Müzikseverleri bir araya getiren konserin biletlerine %50 indirim ayrıcalığı ile sahip olmak için 0216 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz. Biletler sınırlı sayıdadır!

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş (ZUBİZU) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı’na iletilebilir.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 03.09.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?