İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Xclusive+

Xclusive İle Hayatta Bir Adım Önde Olun!

Sizi hayatın her alanında bir adım önde hissettirecek ayrıcalıklar dünyasında artık daha da özelsiniz. Xclusive+ müşterisi olarak Xclusive Bankacılık'ın size sağlayacağı seçkin hizmetler ve bireysel çözümlerle "bir adım önde olma"nın keyfini çıkaracaksınız.

Xclusive+ müşterisi olarak Özel Vergi Danışmanlığı hizmetiyle vergi konusundaki danışmanlık hizmeti ihtiyaçlarınızı portföy yöneticiniz aracılığıyla görüşme talep ederek uluslararası bir danışmanlık şirketi yardımı ile karşılayabilir, Xclusive Dünyası'nın tüm ayrıcalıklarına ek olarak Xclusive kredi kartı sahibi olup seyahatlerinizde size hız ve konfor sağlayacak olan TAV Passport Kart ile anlaşmalı havalimanlarında ayrıcalıklı olarak yolculuk edebilirsiniz.

Tüm bu seçkin ayrıcalıklardan yararlanmak için Bankamızdaki aylık toplam birikim ortalamanızın 250.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. Xclusive+ ayrıcalıkları hakkında bilgi almak ve TAV Passport Kart talebinizi iletmek için şubenize uğrayabilir ya da 0216 522 49 59 numaralı Xclusive Hizmet ve Concierge Hattı'nı arayabilirsiniz.

Tüm Xclusive ayrıcalıklar hakkında bilgi almak için xclusive.com.tr