notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

QNB First Kart

QNB First

QNB First ile herkesten daha özelsiniz. Hayatın birçok anında yanınızda olacak hizmetler size bir telefon kadar yakın.

Hemen Başvur

Ayrıcalıklı Hizmetler

QNB First üyesi olarak*, tüm restoranlarda 15% indirim, QNB First ile özel şoförlü araç, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme gibi bir çok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Ayrıca, QNB First kredi kartına sahip tüm müşterilerimiz, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda duty free alışverişlerinde 4 taksit ve uçak bileti alımlarında 4 kat değerli ParaPuan ayrıcalığından faydalanabiliyor.

Kimler İçin?

First class ayrıcalıklarla kendilerini herkesten daha özel hissetmek isteyen müşterilerimiz 225 TL yıllık üyelik ücreti** ödeyerek QNB First kredi kartına sahip olabilirler.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 150.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 450.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

**QNB Finansbank'ta aylık birikim ortalaması 150.000 TL üzerinde olan müşterilerimiz yıllık üyelik ücreti ödemezler.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha