Ana içeriğin başı

QNB First Doctors Kart

QNB First Doctors

Bir doktorun belki de sahip olduğu en değerli şey zaman...

Hemen Başvur

QNB First Doctors ile her ayrıntısı incelikle düşünülmüş, her anın en verimli şekilde değerlendirildiği size özel bir hayat tasarlayabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Hizmetler

QNB First Doctors* ile özel şoförlü araç, çok özel fiyatlarla araç kiralama, ücretsiz kuru temizleme ve uçak bileti alımlarında 2 kat değerli ParaPuan gibi birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Kimler İçin?

QNB First Doctors kredi kartı sahibi olmak için tıp veya diş hekimliği fakültelerinden mezun pratisyen, asistan, uzman, operatör doktor ve diş hekimi unvanlarından birine sahip olmanız yeterlidir.

Üstelik; hayat boyu yıllık üyelik ücret muafiyeti sürüyor.**

Ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

*QNB First Doctors müşterisi olunabilmesi için birikimin 250.000 TL ve üzerinde olması, QNB First üyesi olunabilmesi için birikimin 400.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olunabilmesi için birikimin 1.000.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olunabilmesi için birikimin 3.500.000 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

**QNB Finansbank koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda müşterilerimize bilgi verilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?