Ana içeriğin başı

QNB First Sadakat Programı

QNB First Sadakat Programı ile kazanım tercihinize göre bankacılık işlemlerinden QNB First Puanı veya Miles&Smiles QNB Finansbank Kredi Kartınız ile Mil kazanabileceksiniz.

QNB First Sadakat Programı ile bankacılık işlemlerinden QNB First Puanı veya Miles&Smiles QNB Finansbank Kredi Kartınız ile Mil kazanabileceğiniz yepyeni bir dünya sizi bekliyor. QNB First, QNB First Plus veya Private Banking müşterisi olarak QNB First Dijital’e giriş yaptığınız takdirde size özel hoş geldin hediyesi ile karşılanacak ve bu dünyanın ayrıcalıklarından yararlanma şansı bulacaksınız.

Nasıl Mil veya QNB First Puan'ı kazanabilirim?

QNB First Sadakat Programı kapsamında, kredi kartı harcamalarınızda, emekli maaşınızı bizden almaya başladığınızda, her yeni otomatik fatura ödeme talimatında ve bizimle çalıştığınız her an Mil veya QNB First Puanı kazanmaya devam edeceksiniz.

Kazandığım Miller'i veya QNB First Puanları'nı nasıl harcayabilirim?

Kazandığınız QNB First Puanları ile QNB First Dünyası’nın size özel sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilir, QNB First Kataloğu'nda sizin için seçilen ürünlere sahip olabilir veya ParaPuan'a dönüştürerek kullanabilirsiniz.
Miles&Smiles QNB Finansbank kredi katınız ile biriktirdiğiniz Milleri kullanarak  ödül bilet düzenleyebilir veya shopandmiles.com’dan dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

Üst Segmente Geçin

QNB First Dünyası’nda bir üst segmente geçin ve QNB First Sadakat Programı kazanım tercihinize göre Mil veya QNB First Puanı kazanmanın ayrıcalığını yaşayın. Segmentinizi yükselttiğiniz takdirde QNB First Dünyası ayrıcalıklarından daha avantajlı yararlanabilecek ve bankacılık işlemlerinden daha çok Mil ve QNB First Puanı kazanabileceksiniz.

Koşullar

 • Birikim koşulunu sağlayarak QNB First Plus üyesi olduğunuz takdirde 350 Private Banking üyesi olduğunuzda ise 500 Mil veya QNB First Puanı kazanırsınız.
 • QNB First Plus üyesi olabilmeniz için bankamızdaki birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması, Private Banking üyesi olabilmeniz için ise birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • İlgili segmentin minimum birikim koşulunu sağladığınız takdirde segmentiniz en geç bir gün içerisinde yükselecektir.
 • QNB First Sadakat Programı kapsamında Mil veya QNB First Puanı kazanabilmeniz için QNB First Dijital kullanıcısı olmanız gerekmektedir.
 • Segment koşullarını sağlamadığınız takdirde kazandığınız QNB First Puanları geri alınacaktır.
 • Kazandığınız QNB First Puanları kazanım tarihinizden itibaren 3 yıl geçerlidir.
 • QNB Finansbank’ın kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.

Bizimle Kalmaya Devam Edin 

QNB First üyesi olmaya devam ederek her dönem için 150, QNB First Plus üyesi olmaya devam ederek 200 ve Private Banking üyesi olmaya devam ederek ise 250 Mil veya QNB First Puanı kazanabilirsiniz.

Koşullar

 • Belirtilen Mil/QNB First Puan kazanımları, aralıksız 6 ay boyunca segmentte kaldığınızda kazanabileceğiniz Mili / QNB First Puanını göstermektedir.  Private Banking üyesi olmaya devam ettiğiniz sürece daha yüksek oranlarda kazanma ayrıcalığı elde edebileceksiniz. Konu hakkında detaylı bilgiye QNB First Dijital’den ulaşabilirsiniz.
 • QNB First Sadakat Programı kapsamında bizimle birlikte geçirdiğiniz 6, 12, 24, 36. aylarda ve sonrasında takiben her 12 aylık dönemde bir kez Mil veya QNB First Puanı kazanabilirsiniz.
 • Her dönemim sonunda, dönem içerisindeki ay sonları itibarıyla bulunduğunuz minimum segmentin karşılığı olan Mili veya QNB First Puanı’nı kazanırsınız. Örneğin, her ay Private segmentindeyseniz, Private segmente karşılık gelen Mili veya QNB First Puanı’nı kazanırsınız. Ancak, ilgili dönem içerisinde bir ayı QNB First Plus segmentinde tamamlamışsanız, QNB First Plus segmentine karşılık gelen Mili veya QNB First Puanı’nı kazanırsınız.
 • QNB First Sadakat Programı kapsamında Mil veya QNB First Puanı kazanabilmeniz için ilgili dönemlerde her ay en az QNB First segmentinde bulunmanız ve QNB First Dijital müşterisi olmanız gerekmektedir.
 • Herhangi bir ay sonu itibarıyla segment kriterini sağlamazsanız sayacınız baştan başlar.
 • Segment koşullarını sağlamadığınız takdirde kazandığınız QNB First Puanları geri alınacaktır.
 • Kazandığınız QNB First Puanları kazanım tarihinizden itibaren 3 yıl geçerlidir.
 • QNB Finansbank’ın kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.

Yeni Kredi Kartına Başvurun

İlk kez sahip olacağınız QNB First veya Miles&Smiles QNB First kredi kartları ile kazanmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Siz de QNB First veya Miles&Smiles QNB First kredi kartlarından birine başvurun ve ilk harcamanız ile birlikte kazanmanın ayrıcalığını yaşayın.

Koşullar

 • İlk kez sahip olacağınız QNB First veya Miles&Smiles QNB First kartlarından biriyle yapacağınız ilk harcamanızda QNB First üyesiyseniz 500, QNB First Plus üyesiyseniz 500; Private veya Miles&Smiles QNB Private kartlarıyla ise Private Banking üyesiyseniz 1.000 Mil veya QNB First Puanı kazanabilirsiniz.
 • Kartınızı teslim alarak ilk defa kullandıktan sonra kazandığınız QNB First Puanları bir sonraki ayın ilk haftası yüklenecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için QNB First Dijital’i ilk defa kullanmaya başladıktan sonra kredi kartlarından birine başvurmuş olmanız gerekmektedir. Mevcutta bu kredi kartlarından birine sahipseniz, tekrar başvurarak QNB First Puanı veya Mil kazanamazsınız.
 • Miles&Smiles QNB First veya Miles&Smiles QNB Private kredi kartına sahipseniz yeni başvuracağınız QNB First Dünyası kredi kartlarından Mil veya QNB First Puanı kazanamazsınız. Ancak, QNB First Dünyası kredi kartları olan QNB First, QNB First Doctors ve Private kartlarından birine sahipseniz, ilk kez başvuracağınız Miles&Smiles QNB First veya Miles&Smiles QNB Private kartı ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.
 • Segment koşullarını sağlamadığınız takdirde kazandığınız QNB First Puanları geri alınacaktır.
 • Kazandığınız QNB First Puanları kazanım tarihinizden itibaren 3 yıl geçerlidir.
 • QNB Finansbank’ın kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.

Kredi Kartınızı Kullanın

QNB First üyesi olarak Miles&Smiles QNB First kartı ile yapacağınız harcamalarda ayrıcalıklı Mil, QNB First Dünyası kredi kartları ile yapacağınız harcamalarda ise QNB First Puanı kazanabilirsiniz.

Kredi Kartı Harcamaları ile QNB First Puanı Kazanım Koşulları:

 • QNB First kredi kartlarından yapacağınız harcamalardan QNB First Puanı kazanabilmeniz için QNB First Sadakat Programı kazanım tercihinizin QNB First Puanı olması ve Miles&Smiles QNB Finansbank kart sahibi olmamanız gerekmektedir.
 • QNB First Dünyası kredi kartları olan QNB First, QNB First Doctors ve Private kredi kartlarınızla yapacağınız her 1.000 TL harcamanızda 150 QNB First Puanı kazanabilirsiniz.
 • İlgili ayda en fazla 25.000 TL harcamaya kadar QNB First Puanı kazanabilirsiniz.
 • QNB First Sadakat Programı kapsamında QNB First Puanı kazanabilmeniz için QNB First Dijital kullanıcısı olmanız gerekmektedir.
 • Vergi ve sigorta ödemeleri, kamu harcamaları ve kamu kurumları üzerinden yapılan harcamalar, kuyum, hediye kartı ve hediye çeki harcamaları, kumar ve bahis işlemleri, ticari amaçlı yapılan harcamalar, toptancılardan yapılan harcamalar, nakit çekim niteliğindeki işlemler ile fatura ödeme ve talimatlarından, bağış, dernek, üyelik ve aidat ödemelerinden QNB First Puanı kazanılmamaktadır.
 • Segment koşullarını sağlamadığınız takdirde kazandığınız QNB First Puanları geri alınacaktır.
 • Kazandığınız QNB First Puanları kazanım tarihinizden itibaren 3 yıl geçerlidir.
 • QNB Finansbank’ın kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.

Kredi Kartı Harcamaları ile Mil Kazanım Koşulları:

 • Miles&Smiles QNB First kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerden sektör ve segmentinize göre değişen oranlarda Mil kazanabilirsiniz. Harcama yapılan sektör, Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik tipi, bankamızdaki birikiminiz doğrultusundaki müşteri segmentiniz* ve kart tipine göre değişen kampanya kapsamındaki güncel mil kazanım oranlarımıza Mil hesaplama aracından ulaşabilirsiniz.
 • QNB First Plus segmentindeyseniz alışverişlerinizde QNB First segmentine oranla %25; Private Banking segmentindeyseniz QNB First segmentine oranla iki kat daha fazla Mil kazanabilirsiniz.
 • Bu kazanımlara ek olarak Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyeliğiniz Classic Plus ise alışverişlerinizden kazandığınız Milin %25; üyeliğiniz Elite ve Elite Plus ise %50 daha fazlası kadar Mil kazanabilirsiniz. Türk Hava Yolları Yolcu Statüleri için Türk Hava Yolları internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 • Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, bireysel kredi kartlarıdır. Bu sebeple bu kartlarınızla bireysel kredi kartı kullanım amacı dışında (ticari nitelikli harcamalar) işlemlerin tespit edilmesi durumunda kazanılan Miller geri alınabilir, Mil kazanımınız kısıtlanabilir, tamamen durdurulabilir ya da kartınız kullanıma kapatılabilir.
 • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan harcamalar yurt içi olarak kabul edildiğinden harcama yapılan sektöre uygun olarak Mil kazanırsınız.
 • Private Banking üyesi müşterilerimiz için her müşterinin ekstre dönemi boyunca maksimum Mil kazanımı 40.000 Mil, QNB First Plus ve QNB First müşterilerimiz için 25.000 Mil’dir.
 • QNB Finansbank’ın kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.

Yeni Otomatik Ödeme Talimatı Verin

Vadesiz hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz düzenli ödenen her yeni otomatik fatura ödeme talimatında QNB First Sadakat Programı kazanım tercihinize göre Mil veya QNB First Puanı kazanabilirsiniz.

Koşullar

 • Kampanya kapsamında kazandığınız Mil veya QNB First Puanları faturanızdan ödeme geçtikten sonraki ayın ilk haftası yüklenecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için QNB First Dijital’i kullanmaya başladıktan sonra faturanızın ilgili otomatik ödeme talimatı üzerinden ödenmesi gerekmektedir.
 • İlgili kurum ödemeniz için son 6 ay içerisinde QNB Finansbank’tan bir otomatik ödeme talimatı verilmemiş olması gerekmektedir.
 • İlgili otomatik ödeme talimatından ilk ödeme yapıldıktan sonraki 3 ay içerisinde ilgili talimattan en az 2 defa daha ödeme alınmalıdır. Aksi takdirde QNB First Puanları geri alınacaktır.
 • Bir yılda en fazla 2 farklı talimattan Mil veya QNB First Puanı kazanılabilir.
 • Kredi kartınızdaki bir talimatı vadesiz hesabınıza taşımanız durumunda veya vadesiz hesabınızdaki bir otomatik fatura talimatını kredi kartınıza taşımanız durumunda Mil veya QNB First Puanı kazanamazsınız.
 • Talimatınız üzerinden ödeme alındığı gün sonunda bulunduğunuz segmente karşılık gelen Mili ve QNB First Puanı’nı kazanırsınız.
 • Mil veya QNB First Puanı kazanabilmeniz için talimat üzerinden otomatik olarak ödeme yapılmış olması gerekmektedir. Otomatik fatura ödeme talimatının gerçekleşmesini beklemeden bir ödeme yapmanız durumunda Mil veya QNB First Puanı kazanamazsınız.
 • QNB First, QNB First Doctors, Private, Miles&Smiles QNB First ve Miles&Smiles QNB Private kredi kartından verilen talimatlar ile kazanabilirsiniz.
 • Segment koşullarını sağlamadığınız takdirde kazandığınız QNB First Puanları geri alınacaktır.
 • Kazandığınız QNB First Puanları kazanım tarihinizden itibaren 3 yıl geçerlidir.
 • QNB Finansbank’ın kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.
Segment Vadesiz Hesaptan Kredi Kartından
QNB First 500 250
QNB First Plus 750 350
Private Banking 1.000 500

 

Emekli Maaşınızı Getirin

Emekli maaşınızı QNB Finansbank’tan almaya başladığınızda ilk maaş yatırılma tarihini takip eden bir sonraki ayın ilk haftası maaşınızla birlikte QNB First üyesiyseniz 750, QNB First Plus üyesiyseniz 1.000, Private Banking üyesiyseniz 1.500 Mil veya QNB First Puanı kazanabilirsiniz.

Koşullar

 • Emekli maaşınızı QNB Finansbank’a taşıyarak ilk maaşınızı almanız ile birlikte kazandığınız Mil veya QNB First Puanları bir sonraki ayın ilk haftası yüklenecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için QNB First Dijital’i kullanmaya başladıktan sonra QNB Finansbank’tan emekli maaşını almaya başlamış olmanız gerekmektedir.
 • QNB Finansbank üzerinden ilk emekli maaşını aldığınız günde bulunduğunuz segmente karşılık gelen Mili veya QNB First Puanı’nı kazanırsınız.
 • Sadece bir emekli maaşınız üzerinden bir kez Mil veya QNB First Puanı kazanabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için son bir yıl içerisinde QNB Finansbank’tan emekli maaşı almamış olmanız gerekmektedir.
 • Segment koşullarını sağlamadığınız takdirde kazandığınız QNB First Puanları geri alınacaktır.
 • Kazandığınız QNB First Puanları kazanım tarihinizden itibaren 3 yıl geçerlidir.
 • QNB Finansbank’ın kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?