Ana içeriğin başı

QNB First Dijital Nedir?

İlgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş tekliflerden Netflix indirimine, hediye kitap siparişinden yepyeni QNB First Sadakat Programı’na kadar pek çok ayrıcalık QNB First Dijital’de!

QNB First Dijital, QNB First, QNB First Plus ve Private Banking müşterilerine özel tasarlanmış sizi hayatta bir adım önde kılacak ayrıcalıklarla dolu bir Cep Şubesi arayüzüdür. QNB Finansbank Cep Şubesi üzerinden ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş teklifleri inceleyebilir, size özel sunulan ayrıcalıklardan yararlanabilir ve bankacılık işlemlerinden Mil kazanabilirsiniz.

QNB First Dijital’e nasıl erişebilirim?

QNB Finansbank Cep Şubesi’ne giriş yaparak QNB First Dijital’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz. Telefonunuzda QNB Finansbank Cep Şubesi uygulaması bulunmuyorsa App Store veya Google Play üzerinden QNB Finansbank Cep Şubesi uygulamasını indirirek QNB First Dijital’e erişebilirsiniz.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 175.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 500.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?