Ana içeriğin başı

QNB Finansbank ile Kazandıklarım

QNB Finansbank ile elde ettiğiniz kazanımları gözlemleyin.

QNB First Dünyası’nın size özel sunduğu bankacılık veya bankacılık dışı ayrıcalıklardan ne kadar getiri elde ettiğinizi bu alandan kolayca gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda QNB Finansbank’ta bulundurduğunuz varlıklarınız üzerinden elde ettiğiniz getirileri de bu alandan inceleyebileceksiniz.

Birikimlerden Kazandıklarım

Birikimlerimden Kazandıklarım alanında, QNB Finansbank’ta bulundurduğunuz varlıklarınız üzerinden elde ettiğiniz getirileri gözlemleyebilirsiniz. Bu alanda gösterilen değerler bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup, portföyünüzün güncel detaylı durumunu içeren bilgilere QNB Mobil'de bulunan“Varlık Dökümüm” alanından ulaşabilirsiniz.

Mevduat Ürünleri

Sahip olduğunuz vadeli hesaplarınızdan (Standart Vadeli Mevduat Hesabı, Kazandıran Günlük Hesap, Çift Sarılı Hesap, Dönüşümlü, Maaşlı Hesap vb.) elde ettiğiniz net getirileri gözlemleyebilirsiniz.
Günlük faiz getirisi sağlayan hesaplarınızda, ilgili ay içerisinde elde ettiğiniz net getiriler toplanarak gösterilir.
Açık olan vadeli hesaplarınız için detay bilgi (i) ekranında, ilgili hesapta içinde bulunulan vadenin başlangıç tarihinden itibaren birikmiş net faiz tutarını, ilgili hesaba geçmişte yatan net faiz tutarını ve vade sonunda ilgili hesaba geçecek net faiz tutarı bilgilerini gözlemleyebilirsiniz. 
QNB Finansbank ile Kazandıklarım ekranında gözlemlemiş olduğunuz getiriler TL cinsinden gösterilmiştir. Yabancı Para cinsinden vadeli hesaplarınızdan elde ettiğiniz getirileri, “Kazançlarımı işlem günü kuru ile göster” seçimini kullanarak işlem günündeki kur üzerinden hesaplanmasını sağlayabilirsiniz.

Yatırım Ürünleri

Sahip olduğunuz fon, bono, eurobond ve hisse senetleri gibi yatırım araçlarından elde ettiğiniz getirileri ve kayıpları gözlemleyebilirsiniz.
Yatırım ürünlerinde iki tip getiri bulunmaktadır.
1. Realize Getiri: Vadesi gelmiş veya satışını yapmış olduğunuz yatırım ürünlerinden elde ettiğiniz getiri
2. Potansiyel Getiri: Henüz vadesi gelmemiş veya satışını henüz yapmamış olduğunuz yatırım ürünlerinde içinde bulunulan pozisyondan doğan olası getiri
İki getirinin de hesaplama yönteminde uluslararası standartlarda kullanılan FIFO (First In First Out) yöntemi kullanılmıştır

Ayrıcalıklarımdan Kazandıklarım


Ayrıcalıklarımdan Kazandıklarım alanında, QNB First Dünyası’nın size özel sunduğu ayrıcalıklardan elde ettiğiniz kazançları ve tasarrufları gözlemleyebilirsiniz.

Ayrıcalıklar

Bu alandan QNB First Dünyası’nın size hayatın içinden sunduğu QNB First Kütüphane, Havalimanı VIP Transferi ve Kuru Temizleme gibi ayrıcalıklardan elde ettiğiniz tasarrufları gözlemleyebilirsiniz.

Bankacılık İşlemleri

Segmentte kalmaya devam ettiğiniz sürece indirimli ve ücretsiz yaptığınız para transferleri, diğer banka ATM işlemleri, kiralık kasa ve kredi kartı kullanımı gibi birçok bankacılık işlemi neticesinde elde ettiğiniz tasarrufları bu alanda gözlemleyebilirsiniz.

QNB First Sadakat Programı

QNB First Sadakat Programı ile sahip olduğunuz Mil veya QNB First Puanlarınızdan elde ettiğiniz kazançlarınızı bu alanda gözlemleyebilirsiniz. Tercihinize göre elde ettiğiniz QNB First Puanı veya Mil kazanımlarınıza ek olarak kullandığınız ParaPuan tutarlarını da gözlemleyebilirsiniz. Kazanım birimi olarak Mil tercih eden müşterimizseniz, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartınızın ekstre kesimi ile ilgili dönem içinde elde ettiğiniz Miller, Miles&Smiles üyelik hesabınıza aktarılır ve aktarılan Millerinizin yaklaşık (ortalama bir yurt içi/dışı uçak bedeli baz alınarak) TL karşılığı bu alanda yer almaya başlar. Kazanım tercihiniz QNB First Puanı ise, ayrıcalık kullanımlarınızda, QNB First Kataloğu’ndan vereceğiniz siparişlerde veya ParaPuan dönüşümlerinden elde ettiğiniz kazançları bu alandan gözlemleyebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?