Ana içeriğin başı

Nazım'a Dair

Nazım Hikmet’in en güzel şiir ve anıları sizlerle...

Nazım'ın hayatına dair bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Nazım Hikmet’in en güzel şiir ve anılarının piyano eşliğinde seslendirileceği bu eşsiz konser 18 Ocak’ta şiirseverleri buluşturuyor. Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde saat 20:30'da gerçekleşecek Nazıma’a Dair etkinliğinin biletlerine %25 indirim ayrıcalığı ile sahip olmak için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz. Biletler sınırlı sayıdadır!  

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 250.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 2.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 03.09.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.       

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?