Ana içeriğin başı

Harbiye Açıkhava Konserleri

İstanbul yaz gecelerinin vazgeçilmezi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu konserleri sizleri bekliyor!

QNB First sizi en güzel konserlerle buluşturmaya devam ediyor! İstanbul yaz gecelerinin vazgeçilmezi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu bu yaz da Nilüfer, Kenan Doğulu, Yıldız Tilbe ve birçok ünlü sanatçıyı ağırlıyor. QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi, haziran ayında gerçekleşecek konserler için şimdiden ön sıralarda yerlerinizi ayırttı! Sınırlı sayıdaki biletlere %25 indirim ayrıcalığı ile sahip olmak için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı'nı arayabilirsiniz.

Program
20 Haziran - MFÖ
21 Haziran - Teoman
24 Haziran - Yıldız Tilbe
25 Haziran - Edis
27 Haziran - Kenan Doğulu
28 Haziran - Nilüfer

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş. firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’na iletilebilir.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 09.05.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?