Ana içeriğin başı

Pink Martini Dünya Turnesi kapsamında Türkiye’de!

Efsane müzik topluluğu Pink Martini müzikseverlerle buluşuyor.

Çıkardıkları her albümle altın ve platin plak kazanan; kendilerini “Dünyanın değişik köşelerinden melodileri ve ritimleri bir araya getirerek modern bir formda sunan müzik arkeologları” olarak tanımlayan efsane müzik topluluğu Pink Martini 16 Mayıs’ta Volkswagen Arena’da müzikseverlerle buluşuyor.

Detaylı bilgi için 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz!

Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş. firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’na iletilebilir.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 250.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 2.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 09.05.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?