Ana içeriğin başı

Ücretsiz Kuru Temizleme

Ücretsiz Kuru Temizleme

Private Banking’in ayrıcalıklı dünyasında kuru temizlemede de avantajlısınız.

Private Banking’in ayrıcalıklı dünyasında kuru temizlemede de avantajlısınız. Dry Center güvencesiyle her ay 3 parça kıyafetinizi ücretsiz olarak temizletebilirsiniz. Ücretsiz ürün uygulamasından yararlandıktan sonra ise alacağınız her kuru temizleme hizmetinden size özel indirimler ile faydalanacaksınız. Üstelik İstanbul'da adrese teslim hizmeti ile evden dışarı adım atmanız gerek kalmadan...

Ücretsiz Kuru Temizleme hizmetinden kimler faydalanabilir?

Ücretsiz Kuru Temizleme hizmetimizden Private Banking, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahibi olan Private Banking müşterilerimiz her ay üç parça ürün için faydalanabilirler.

Ücretsiz Kuru Temizleme hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

İstanbul ili içerisinde adrese teslim ücretsiz 3 parça kuru temizleme hizmeti için QNB First Dijital üzerinden ya da (0216) 522 49 59 numaralı Private Banking Hizmet Hattı'nı arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli!

Diğer iller için Dry Center şubelerine ürünlerinizi teslim ederken QNB First Dijital üzerinden kodunuzu almanız yeterlidir.

Ücretsiz kuru temizleme hizmeti hangi illerde geçerlidir?

İstanbul ili içerisinde kıyafetleriniz, rezervasyon talebinizin hemen ertesi günü adresinizden teslim alınır. Teslim alındıktan 2 gün sonra temizlenmiş olarak teslim edilir. İstanbul dışında kuru temizleme hizmetinden Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İzmir, Kayseri, Konya, Rize, Samsun ve Şanlıurfa’da faydalanabilirsiniz.

Hizmet verilen tüm Dry Center şubeleri için lütfen tıklayınız.

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?