Ana içeriğin başı

Apple Uygulamaları Ayrıcalığı

Apple uygulamalarında yapacağınız harcamaların %50’si Private Banking’den!

Private Banking ile hayatta bir adım öndesiniz! Hayatınıza kolaylık, eğlence ve keyif katan Apple Uygulamalarındaki (App Store, iTunes, Apple Music) harcamalarınızın %50’si Private Banking’den hediye!

Apple Uygulamaları  ayrıcalığından kimler yararlanabilir?

Private, QNB First veya Miles&Smiles QNB Private markalı kredi kartınızla yapacağınız App Store, iTunes veya Apple Music’te yapacağınız 80 TL’ye kadar olan alışverişlerinizin %50’sini Private Banking müşterilerimize hediye ediyoruz.

Apple Uygulamaları ayrıcalığından nasıl yararlanabilirim?

Kampanyaya QNB First Dijital üzerinden, Ayrıcalıklarım alanında yer alan Apple Uygulamaları Ayrıcalığı sayfasından katılabilirsiniz. Kampanyaya katıldıktan sonra, Private Banking müşterimiz olarak  harcama tutarında %50 hediye ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Ayrıcalıktan yararlanabilmeniz için App Store, iTunes veya Apple Music harcamalarınızı Private, QNB First veya Miles&Smiles QNB Private kredi kartınızla yapmanız gerekmektedir.

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Hizmet Detayları

  • Kampanya 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmaya başlayabilmek için QNB First Dijital’e giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında App Store, iTunes, Apple Music harcamalarından Private Banking müşterilerimiz %50 indirim kazanabilecek olup; kampanya, 1 takvim ayı içerisinde 80 TL’ye kadar yapılacak harcamalar için geçerlidir.
  • Yapacağınız App Store, iTunes ve Apple Music harcamaları için ödemenizi gerçekleştirdikten sonra, diğer kampanya koşulları dahilinde, Private Banking müşterilerimize ödenen tutarın %50’si iade edilir.
  • Private Banking müşterilerimiz %50 indirim kazanabilecektir.Her ay maksimum kazanılabilecek indirim tutarı, Private Banking müşterilerimiz için 40 TL ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan sadece Private Banking üyesi müşterilerimiz QNB First, Private veya Miles&Smiles QNB Private kredi kartları ile faydalanabilir.
  • Kampanyaya asıl kartınız ile katıldığınız durumda, bağlı sanal kartınızdan yapacağınız harcamalar da kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda QNB First Dijital üzerinden çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.


 

 

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?