Ana içeriğin başı

QNB First Kütüphane

QNB First Kütüphane

Private Banking müşterileri, QNB First Kütüphane hizmetiyle bu alanda da kendini özel hissediyor.

Çok satanlardan dünya klasiklerine, çağdaş Türk edebiyatından kişisel gelişime, çocuk kitaplarından bilim kurguya, birçok kitap QNB First Kütüphane’de!

Üstelik 1 takvim yılı içerisinde 3 aylık sipariş dönemlerinde QNB First Kütüphane’ye dahil olan kitaplar içerisinden istediğiniz 2 adet kitaba ücretsiz olarak sahip olabilme ayrıcalığıyla!

QNB First Kütüphane hizmetinden kimler faydalanabilir?

QNB First Kütüphane hizmetimizden, Private Banking üyesi Private veya Miles&Smiles QNB Private kredi kartı sahipleri başka bir koşul aranmaksızın 1 takvim yılı içerisinde 3 ayda iki defa ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

QNB First Kütüphane hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

QNB First Kütüphane her 3 ayda bir yenilenmektedir. Her yenileme dönemi için dilediğiniz 2 adet kitap sipariş talebinizi haftanın 7 günü 24 saat Private Banking internet sayfası, QNB First Dijital ya da (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı üzerinden iletebilirsiniz.

 

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?