Ana içeriğin başı

%50 İndirimli Netflix Ayrıcalığı

Yüzlerce film ve dizi alternatifleriyle alışkanlıkları değiştiren Netflix, Private Banking ile %50 indirim ayrıcalığıyla sizi bekliyor!

Yüzlerce film ve dizi alternatifleriyle alışkanlıkları değiştiren Netflix, Private Banking ile %50 indirim ayrıcalığıyla sizi bekliyor!

Ayrıcalıktan yararlanmak için QNB First Dijital üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

%50 İndirimli Netflix Ayrıcalığı’ndan kimler yararlanabilir?

Private Banking müşterisi olarak, Private veya Miles&Smiles QNB Private kredi kartınızla yapacağınız Netflix harcamasından %50 indirim kazanabilirsiniz.

%50 İndirimli Netflix Ayrıcalığı’ndan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyaya QNB First Dijital üzerinden, Ayrıcalıklarım alanında yer alan %50 İndirimli Netflix Ayrıcalığı sayfasından katılabilirsiniz. Kampanyaya katıldıktan sonra, Private Banking müşterisi olarak, Private veya Miles&Smiles QNB Private kredi kartınızla yapacağınız Netflix harcamasından %50 indirim kazanabilirsiniz.

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 600.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Hizmet Detayları

  • Private Banking ile Netflix %50 İndirim Ayrıcalığı kampanyası 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan sadece Private Banking üyesi müşterilerimiz Private veya Miles&Smiles QNB Private kredi kartları ile faydalanabilir.
  • Kampanyaya asıl kartınız ile katıldığınız durumda, bağlı sanal kartınızdan yapacağınız harcamalar da kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyadan yararlanmaya başlayabilmek için QNB First Dijital’e giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında her ay yapılacak ilk Netflix harcamasından %50 indirim kazanılabilecek olup; ay içerisinde tek seferlik en fazla 230 TL’lik harcama için geçerlidir; her ay maksimum kazanılabilecek indirim tutarı 115 TL ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya kayıt olduğunuz tarihten itibaren 1 takvim ayı içerisinde kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilirsiniz.
  • Hizmet veren firmanın Türkiye’de satış noktası bulunmadığından, ilgili firmadan yapılacak harcamalar, yurtdışı ekstre tercihiniz USD ise, kredi kartı ekstrenize USD cinsinden yansıtılılacaktır. Uygulanacak indirim tüm ekstre tercihleri için TL olarak yansıtılacaktır. Ekstre tercihinizin TL olması durumunda, harcama tutarı harcama tarihindeki güncel QNB Finansbank döviz satış kuru üzerinden hesaplanarak TL cinsinden ekstrenize yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda QNB First Dijital üzerinden çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Private Banking müşterilerimize sunulan %50 İndirimli Netflix ayrıcalığı ile ilgili oluşacak soru ve şikayetler için bankamız ile iletişime geçebilir, Netflix’te oluşacak her türlü talep, itiraz ve şikayetlerinizi ise hizmet veren firmanın iletişim kanallarına iletebilirsiniz.
  • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?