Ana içeriğin başı

Ücretsiz Kuru Temizleme

QNB First Doctors'ın ayrıcalıklı dünyasında kuru temizlemede de ayrıcalıklısınız!

QNB First Doctors* müşterisi olarak QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartına sahip olduğunuz sürece, anlaşmalı Dry Center'larda her ay belirli sayıda kıyafetinizi ücretsiz, sonraki parçaları ise %25 indirimli temizletebilirsiniz. Üstelik İstanbul'da adrese teslim hizmeti ile evden dışarı adım atmanıza gerek kalmadan...

Ücretsiz kuru temizleme hizmetinden kimler faydalanabilir?

Anlaşmalı Dry Center’larda bir takvim ayı içerisinde QNB First Doctors*, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahipleri bir parça, QNB First Plus müşterisi QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartı sahipleriyse iki parça için hizmetten yararlanabilir.

Ücretli QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartına sahip olan müşterilerimiz ise herhangi bir koşul olmaksızın ilgili ay içinde %25 indirimden faydalanabilecektir.

İlgili ay için ücretsiz ürün uygulamasından yararlandıktan sonra, dilediğiniz sayıda ürünü, aylık kullanım sınırlaması bulunmadan %25 indirimli olarak temizletebilirsiniz.

Ücretsiz kuru temizleme hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

İstanbul ili içerisinde  geçerli adrese teslim ücretsiz 2 parça kuru temizleme hizmeti için QNB First Dijital üzerinden ya da  (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı'nı arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli!

Diğer iller için Dry Center şubelerine ürünlerinizi teslim ederken QNB First Dijital üzerinden kodunuzu almanız yeterlidir.

Ücretsiz kuru temizleme hizmeti hangi illerde geçerlidir?

İstanbul dışında kuru temizleme hizmetinden Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İzmir, Kayseri, Konya, Rize, Samsun ve Şanlıurfa’da faydalanabilirsiniz.

Hizmet verilen tüm Dry Center şubeleri için lütfen tıklayınız.

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 400.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 6.000.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Hizmet Detayları

 • Dry Center mağazasında kuru temizleme ayrıcalığından yararlanabilmeniz için uygulama üzerinden alacağınız tek kullanımlık kodu mağaza personeli ile paylaşmanız gerekmektedir.
 • Tek seferde kuru temizleme hakkınızdan  sayısından fazla olan siparişlerinizde ise, en düşük fiyatlı temizleme ücreti olan ücretsiz parça sayısı kadar ürün ücretsiz temizlenecek olup bu ürünler dışındaki ürünler için Dry Center’ın kuru temizleme liste fiyatları üzerinden %25’lik indirimden faydalanabilirsiniz.
 • İlgili ay için ücretsiz ürün uygulamasından yararlandıktan sonra, dilediğiniz sayıda ürünü, aylık kullanım sınırlaması bulunmadan %25 indirimli olarak temizletebilirsiniz.
 • Kuru temizleme hizmeti kapsamında kaban, pardesü ve palto dahil olmak üzere, 1 adet olan tekstil ürünleri tek parça olarak sayılmaktadır. Takım elbise 2 parça kabul edilmektedir.
 • Ev tekstil ürünleri, ipek takım, bayan tuvaletleri, gelinlik, smokin, kaz tüyü veya kuş tüyü montlar, kayak takımları, nubuk ürünler, güderi ürünler, napa ürünler, saten ve ipek kumaş özelliği olan ürünler, özel işlem gerektiren ürünler ve her türlü süet, deri tekstil ürünleri ücretsiz ürün kapsamında değildir. Bu ürünler için ise Dry Center fiyat tarifesi üzerinden yine QNB First üyelerine özel %25 indirimli olarak kuru temizleme hizmeti alınabilir.
 • Aylık ücretsiz kullanım hakkı bir sonraki aya devredilememektedir.
 • Bir sonraki ay için ileteceğiniz talepler, ilgili aydaki ücretsiz ürün uygulaması kapsamında değerlendirilir.
 • İstanbul ili içerisinde  geçerli ücretsiz adrese teslim için QNB First Dijital üzerinden ya da (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı'nı arayarak ezervasyon yapılması gerekmektedir.
 • Ücretsiz adrese teslim hizmeti İstanbul ili içerisinde Dry Center’ın hizmet verdiği ilçelerle sınırlıdır.
 • %25 indirimli temizlenmesi istenen ürünlerin teslimatı sırasında müşterinin QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartını ibraz etmesi gerekmektedir. Müşterinin QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartını ibraz edemediği durumlarda %25 indirimli kullanım yapılamayacaktır.
 • QNB First müşterilerine sunulan kuru temizleme hizmeti kapsamında QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilere verilen hizmetler sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetlerin muhatabı hizmeti veren kuruluştur.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?