notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Ücretsiz Kuru Temizleme

Ücretsiz Kuru Temizleme

QNB First Doctors’ın ayrıcalıklı dünyasında kuru temizlemede de avantajlısınız!

Hiçbir şey düşünmeden sadece arkanıza yaslanıp anın tadını çıkaracağınız bir hayat mümkün mü?

QNB First Doctors'la evet...

Adrese teslim ücretsiz kuru temizleme hizmeti

QNB First Doctors üyesi olarak, artık Türkiye'nin pek çok noktasındaki anlaşmalı Dry Center'lardaki ayrıcalıklı kuru temizleme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet ile her ay belirli sayıda kıyafetiniz Dry Center'larda ücretsiz temizleniyor. Ayrıca her ay 1 ya da 2'den fazla parça için talebiniz olursa size özel %25 indirim ayrıcalığından yararlanabilir, üstelik İstanbul'da ücretsiz adrese teslim hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

QNB First Doctors asıl ve ek sahipleri QNB First üyesi* olmaları halinde ilgili ay içinde 1, QNB First Plus üyesi* olmaları halinde ilgili ay içinde 2, veya Private Banking üyesi* olmaları* halinde ilgili ay içinde 3 parça için ücretsiz kuru temizleme hizmetinden anlaşmalı Dry Center'da faydalanabilirler.

* QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir

QNB Finansbank'ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Hizmet Detayları

 • Kuru temizleme hizmetinden QNB First kredi kartıyla yararlanabilirsiniz.
 • Dry Center şubelerinde kredi kartınızdan sorgu amaçlı 0.01 TL ön provizyon alınacaktır. Ücretsiz kullanım hakkınız için de kartınızdan takip amaçlı 0.01 TL olmak üzere ön provizyon alınacaktır. Bu tutar kredi kartınıza yansımayacaktır.
 • Resmi tatiller ve Pazar günleri hariç her gün 09:00 - 18:00 arası 0216 522 49 59 QNB First Hizmet Hattı'ndan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Akşam 18:00'den sonra iletilen talepler, firma o saatte hizmet vermediğinden bir sonraki gün iletilmiş sayılacaktır.
 • Ürünleriniz talebinizi ilettikten sonraki gün teslim alınacaktır. Ürünleriniz aynı adresten alınıp, aynı adrese teslim edilecektir. Ücretsiz teslim edeceğiniz 2 veya 3 ürününüzü aynı anda, aynı adresten teslim etmeniz gerekmektedir.
 • Adrese teslim kuru temizleme hizmeti kapsamında İstanbul İli sınırları içerisinde servis verilen lokasyonlar için lütfen tıklayın.
 • Dilerseniz çağrı merkezi üzerinden rezervasyon yaptırdıktan sonra, ürünleri Dry Center şubelerine kendiniz teslim edebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmadan Dry Center şubelerine ürün teslim etmeniz durumunda sadece %25 indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Ücretsiz kuru temizleme hizmeti tek seferde teslim edilen iki veya üç parça ürün için geçerlidir. Tek parça ürün teslim etmeniz durumunda o ayki ücretsiz kullanım hakkınız sona ermiş olup, sonraki kullanımlarınızda Dry Center'ın kuru temizleme liste fiyatları üzerinden %25 indirimden yararlanabilirsiniz. Tek seferde ücretsiz parça sayısından fazla olan siparişlerinizde ise, en düşük fiyatlı temizleme ücreti olan ücretsiz parça sayısı kadar ürün ücretsiz temizlenecek olup bu ürünler dışındaki ürünler için Dry Center’ın kuru temizleme liste fiyatları üzerinden %25’lik indirimden faydalanabilirsiniz.. Ayrıca, o ay için bir, iki veya üç ücretsiz ürün uygulamasından yararlandıktan sonra, dilediğiniz sayıda ürünü, aylık kullanım sınırlaması bulunmadan %25 indirimli olarak temizletebilirsiniz.
 • Kaban, pardesü ve palto dahil olmak üzere, 1 adet olan tekstil ürünleri tek parça olarak sayılmaktadır. Takım elbise 2 parça kabul edilmektedir. Ev tekstil ürünleri, ipek takım, bayan tuvaletleri, gelinlik, smokin, kaz tüyü veya kuş tüyü montlar,kayak takımları,nubuk ürünler,güderi ürünler,napa ürünler,saten ve ipek kumaş özelliği olan ürünler, özel işlem gerektiren ürünler ve her türlü süet, deri tekstil ürünleri ücretsiz ürün kapsamında değildir, bu ürünler için Dry Center fiyat tarifesi üzerinden %25 indirimli olarak kuru temizleme hizmeti alınabilir.
 • İstanbul dışında kuru temizleme hizmetinden Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Rize, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon’da faydalanabilirsiniz. Hizmet verilen tüm Dry Center şubeleri için lütfen tıklayın
 • Ürünün Dry Center tarafından teslim alınmasından itibaren olan hizmet sürecinde QNB Finansbank'ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır, Dry Center'ın hizmet koşulları geçerlidir.
 • Adrese teslim kuru temizleme hizmetinden şu an için sadece İstanbul içindeki QNB First Doctors kredi kartı sahipleri faydalanabilir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha