Ana içeriğin başı

Netflix İndirimi Ayrıcalığı

Netflix’te İndirim Ayrıcalığı sizi bekliyor!

Yüzlerce film ve dizi alternatifleriyle alışkanlıkları değiştiren Netflix, QNB First Doctors* ayrıcalığıyla sizi bekliyor!
Ayrıcalıktan yararlanmak için QNB First Dijital üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Netflix İndirimi’nden kimler yararlanabilir?

QNB First Doctors* müşterisi olarak, QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınızla yapacağınız Netflix harcamasından indirim kazanabilirsiniz.

Netflix İndirimi’nden nasıl yararlanabilirim?

Kampanyaya QNB First Dijital üzerinden, Ayrıcalıklarım alanında yer alan İndirimli Netflix Ayrıcalığı sayfasından katılabilirsiniz.Kampanyaya katıldıktan sonra, QNB First Doctors* müşterisi olarak %20 indirim kazanabilirsiniz. İndirimden yararlanabilmeniz için Netflix harcamanızı QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartınızla yapmanız gerekmektedir. 

*QNB First Doctors müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 250.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 1.000.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için birikiminizin 3.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir.QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Hizmet Detayları

  • İndirimli Netflix Ayrıcalığı kampanyası 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan sadece QNB First  Doctors müşterilerimiz QNB First veya Miles&Smiles QNB Finansbank markalı kredi kartları ile faydalanabilir
  • Kampanyadan yararlanmaya başlayabilmek için QNB First Dijital’e giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında her ay yapılacak ilk Netflix harcamasından QNB First Doctors müşterilerimiz %20 indirim kazanabilecek olup; ay içerisinde tek seferlik en fazla 77,99 TL’lik harcama için geçerlidir.
  • Her ay maksimum kazanılabilecek indirim tutarı QNB First Doctors müşterilerimiz için 23,40 TL ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan sadece QNB First,QNB First Plus ve Private Banking üyesi müşterilerimiz QNB First, Private veya Miles&Smiles QNB Finansnbank kredi kartları ile faydalanabilir.
  • Kampanyaya kayıt olduğunuz tarihten itibaren 1 takvim ayı içerisinde kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda QNB First Dijital üzerinden çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?