Dijital Çözümlerimiz

e-Dönüşüm Hizmetleri

e-Dönüşüm Çözümleri
QNB eFinans tarafından sağlanan e-fatura, e-irsaliye, e-arşiv, e-müstahsil makbuzu ve e-defter uygulamaları gibi ürünlerinden oluşan e-dönüşüm çözümleri firmanızın finansal ve günlük işlemlerini tamamen elektronik ortama taşımanızı sağlar.

KOBİ’lere Özel “Ömür Boyu Ücretsiz ve Sınırsız Kullanım” Fırsatı!

Dijital Köprü’nün e-Dönüşüm Hizmetleri’ne başvuran KOBİ’lerimiz, QNB Finansbank ile çalıştıkları süre boyunca e-Fatura ve diğer e-Dönüşüm ürünlerini sınırsız olarak ömür boyu ücret ödemeden kullanabiliyor!

Üstelik Dijital Köprü üzerinden e-Dönüşüm çözümlerine ilk defa başvuracak tüm şahıs şirketlerine 1 yıllık e-imza paketi de ücretsiz!

Kampanyaya dahil olmak çok kolay:

 • QNB Finansbank’ın KOBİ müşterileri için geçerlidir. (yıllık ciro aralığı 0-400 milyon TL)  
 • Dijital Köprü'nün e-Dönüşüm Hizmetlerine ilk defa başvuruyorsanız ilk 3 ay sınırsız kullanım hakkınızı size hemen tanımlıyoruz. Bu 3 ayın sonunda ise sınırsız kullanım hakkınızın devam etmesi için Ayın Kazançlı Firması olmanız yeterli. 3 ayda 1 defa Ayın Kazançlı Firması olduğunuzda 3 aylık ücretsiz ve sınırsız kullanım hakkınız devam eder.
 • Ayın Kazançlı Firması olabilmek için aşağıdaki işlemlerden yalnızca 4 tanesini gerçekleştirmeniz yeterli*:
  En az 3 para transferi
  Bir önceki ay en az 3 adet otomatik fatura ödemesi
  Ticari kredi kartı kullanımı
  POS kullanımı
  Hesaplara para girişi 
  Kredi kullanımı
  Bir önceki ay Dijital Köprü ürünlerinden birinin kullanılması
  Vadeli mevduat hesabı 
  Bir önceki ay ithalat veya ihracat işlemi 
  Rahat paket sahipliği
  Bir önceki yıla ait e-defterlerin yüklenmesi
  Bir önceki ay en az 10.000 TL maaş ödemesi 
  Son 3 ayda en az 1 adet çek ödemesi 
  QNB Finansbank'ta diğer banka çekinin olması
  Bir önceki ay SGK işlemi

  *Kriterlerle ilgili tutar bilgilerini ve kaç adet kriteri gerçekleştirdiğinizin bilgisini mobil uygulamamıza giriş yaparak gözlemleyebilirsiniz.

 • e-Dönüşüm ürünlerinin platform üzerinden kullanılması durumunda geçerlidir. QNB eFinans sistemlerini entegrasyon aracılığıyla kullanıyorsanız 2025’e kadar yıllık 1000 kontör ve 1 GB hakkından faydalanabilirsiniz.
 • Diğer tüm QNB Finansbank’lı firmalarımıza e-Dönüşüm Hizmetleri takvim yılı boyunca 1.000 kontör ve 1 GB kullanım alanı imkanı ile 2025’e kadar ücretsiz.

 • Kampanya ile ilgili bilgi almak  veya başvuru yapmak için sayfamızda bulunan alana bilgilerinizi bırakın, sizi hemen arayalım. Dilerseniz 0 850 222 00 35 numaralı Dijital Köprü Çözüm Merkezimizi direkt arayarak da bilgi alıp başvurunuzu yapabilirsiniz.

  QNB Finansbank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma hakkını saklı tutar.

Neler Yapabilirsiniz?

 • e-Fatura hizmeti ile faturalarınızı elektronik ortamda gönderip alabilir, dilediğiniz zaman görüntüleyerek güvenle saklayabilirsiniz.
 • e-İrsaliye hizmeti ile sevk irsaliyesi gönderme, alma ve yanıtlama işlemlerinizi elektronik ortamda kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • e-Arşiv hizmeti ile e-fatura kullanıcısı olmayanlara faturalarınızı dijital ortamda, kolay ve hızlı bir şekilde teslim edebilirsiniz.
 • e-Müstahsil Makbuzu hizmeti ile müstahsil makbuzunuzu elektronik ortamda  gönderebilir, saklayabilir ve görüntüleyebilirsiniz.
 • e-Defter hizmeti ile e-Yevmiye ve Kebir Defter kayıtlarınızı elektronik ortamda oluşturup kolayca Gelir İdaresi Başkanlığı’na ibraz edebilirsiniz. 
Sınırsız kampanyası yerine, 1.000 kontör kullandım ama kontörlerim bitti. Hangi fiyatlardan yeni kontör alabilirim?
Bilgilerinizi bırakın
başvuru için sizi arayalım
KVKK hakkındaki aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Dijital Köprü Çözüm Merkezimiz 0850 222 0035