Kayıtlı Elektronik Posta (KEP)

Kayıtlı Elektronik
Posta (KEP)

Dijital Pazarlama Çözümü
Kayıtlı elektronik posta adresi (KEP), tarih ve saati değiştirilemeyen, gönderenin ve alıcının belirli olduğu, elektronik imza ve zaman damgası ile sabitlenen, delil özelliği taşıyan bir elektronik posta sistemdir.

Dijital Köprü’den ücretsiz KEP Fırsatı!

Dijital Köprü çözümlerinden en az birine başvuran şahıs şirketlerine KEP’i ücretsiz sunuyoruz. Bu fırsattan yararlanmak için 0850 222 0035 numaralı Dijital Köprü Çözüm Merkezimizi hemen arayabilir veya yan taraftaki alana bilgilerinizi bırakarak talebinizi iletebilirsiniz. Bu kampanyadan sadece e-imzası olan müşterilerimiz faydalanabilmektedir.

 

Neler Yapabilirsiniz?

  • KEP ile iletinin göndericisinin kimliğinden emin olabilirsiniz. Göndericinin kimlik kontrolü sistem tarafından yapıldığı için iletinin gerçekten gönderici olarak gözüken kişiden geldiği kesin olarak bilinir.
  • Gönderilen iletinin karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı konusunda herhangi bir belirsizlik olmaz. 
  • KEP sisteminde ileti karşı tarafa gönderilirken eklenen zaman damgası sayesinde alıcının iletiyi ne zaman aldığı görülebilir.
  • İletinin karşı tarafa ulaşmasının yanı sıra okuyup okumadığı bilgisi de KEP sistemi ile takip edilebilir.
  • KEP sistemi üzerinden gönderilen iletilerde herhangi bir oynama yapılamayacağından dolayı sistemdeki iletiler güvenli bir arşiv oluşturur.
  • KEP adresi çeşitli sağlayıcılardan alınabilir.

Kimler Almak Zorunda?

Tüm Anonim ve Limited Şirketler KEP adresi edinmeye ve ilgili kurumlarla KEP üzerinden yazışmaya zorunludur. E-ticaret alanında faaliyet gösteren şahıs şirketleri de dahil tüm firmalar KEP adresi edinmeye, müşterileri başta olmak üzere ilgili firma ve kurumlarla KEP üzerinden yazışma yapmaya zorunludur.

Ücretsiz KEP başvurusu yalnızca Dijital Köprü Çözüm Merkezimiz üzerinden gerçekleştirilir. Çözüm Merkezimizden başvuru yaparken aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

KEP Başvurusu

Bilgilerinizi bırakın
başvuru için sizi arayalım
KVKK hakkındaki aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Dijital Köprü Çözüm Merkezimiz 0850 222 0035