Ayın Kazançlı Firması

Tüm Bankalar

QNB Finansbank olarak firmaların tüm ihtiyaçlarına yaratıcı, hızlı ve kolay çözümler sunarken sunduğumuz avantajlar ve yeni hizmetlerle de müşterilerimizin hayatlarına değer katmaya devam ediyoruz. 

Ayın Kazançlı Firması ile müşterilerimizin QNB Finansbank deneyimlerini bir üst seviyeye taşıyoruz. 

Ayın Kazançlı Firması olan müşterilerimiz, firmaları için yaptıkları bankacılık işlemlerinde çeşitli avantajlardan faydalanabilecek ve onlara özel sunulan fırsatlarla karşılaşacaklar. Burada sunacağımız bu fırsatların, QNB Finansbank olarak bizler için de bizleri tercih eden değerli firmalarımıza teşekkür etmenin en güzel yolu olduğunu düşündük. 😊   

Ayın Kazançlı Firması olmak için tek yapmanız gereken Dijital Köprü Mobil Bankacılık'a giriş yaparak belirlenen kriterleri tamamlayıp sunulan avantajlardan firmanıza uygun olan 2 tanesi seçmek ve bu fırsatların tadını çıkarmak!

Seçtiğiniz avantajları daha sonra mobil uygulamamızdan kolayca yeni avantajlar ile değiştirebilir yeni fırsatların kolaylığını yaşayabilirsiniz!

Ayın Kazançlı Firması Nasıl Olunur?

İşleme ve OBİ kar merkezli müşterilerimiz aşağıdaki işlemlerden en az 4 tanesi gerçekleştirildiğinde Ayın Kazançlı Firması olmaya hak kazanılır.

*Ticari Bankacılık müşterilerimizin en az 3 işlemi gerçekleştirmesi Ayın Kazanan Firması olması için yeterlidir.

Dijital Köprü’nün e-Dönüşüm Hizmetlerini kullanıyorsanız ve bankamızın KOBİ müşterisiyseniz Ayın Kazançlı Firması olduğunuzda ömür boyu ücretsiz kullanım hakkına da sahip olursunuz. Kampanyamızın detayları için tıklayınız.

Ayın Kazançlı Firması’nın Avantajları Nelerdir?

  • Bankacılık Paketlerinde %25 İndirim
  • Ücretsiz EFT
  • Diğer Banka ATM’lerinden Ücretsiz Para Çekme

Ayın Kazançlı Firması Olduğumu Nasıl Takip Edebilirim?

QNB Mobil & Dijital Köprü mobil uygulamamızda yer alan "Ayın Kazançlı Firması" butonuna tıklayarak "Ayın Kazançlı Firması" olup olmadığınızı ve "Ayın Kazançlı Firması" olmak için kaç adet adımın kaldığını kolayca takip edebilirsiniz.

QR Okut
Mobil Uygulamayı İndir
Mobil Uygulamamızı Yükleyin!
Uygulamayı İndir

Platforma Giriş İçin Tıklayın