Dijital Çözümlerimiz

Dijital Çözümler

Dijital Köprü
QNB Finansbank Dijital Köprü’de bankacılıktan ötesi var! Finansal çözümlerden e-ticarete, insan kaynaklarından yönetimsel çözümlere kadar birbirinden farklı kategorilerde dijital çözümleri hemen kullanmaya başlayabilir, operasyonel süreçlerinizi minimize ederek sadece büyümenize odaklanabilirsiniz!

Dijital Köprü Çözümlerimiz:

  • e-Dönüşüm Çözümleri; e-İmza, e-Fatura, KEP, e-Defter, e-İrsaliye gibi firmanızı geleceğe taşıyan çözümler ile firmanızın günlük işlerini dijitalde halleder hem zamandan hem maliyetlerden avantaj kazanabilirsiniz. 
  • e-Ticaret Çözümleri; Kendi e-ticaret sitenizi kurabilir, e-ticarete başlayabilir, farklı pazaryerlerinde mağazanızı öne çıkarabilir ve dijital mecralarda reklamınızı yapabilirsiniz.
  • Yönetimsel Çözümler; Firmanızın muhasebe süreçlerinden insan kaynaklarına, saha yönetiminden, lojistiğine her türlü ihtiyacınıza özel çözümlerimizden avantajlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.
  • Finansal Çözümler; e-Faturalarınızın vadesini yönetebilir ve faturalı alacaklarınızı vakit kaybetmeden nakde çevirebilirsiniz.

 

Bilgilerinizi bırakın
başvuru için sizi arayalım
KVKK hakkındaki aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Dijital Köprü Çözüm Merkezimiz 0850 222 0035