notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

Bankacılık Dünyası

Size özel bir müşteri ilişkileri yöneticisi

Size özel hizmet hattı ve asistan ile first class hizmetlerin keyfini yaşayın.

Size Özel Müşteri İlişkileri Yöneticisi

QNB First Müşteri İlişkileri Yöneticiniz ile şubelerimizde bulunan size özel QNB First odalarda bankacılık işlemleriniz hakkında her türlü sorunuza yanıt alarak en doğru şekilde bilgilendirilip,her türlü bankacılık hizmetini gizlilik ve güven içerisinde yürütebileceğiniz, kendisinden genel olarak piyasa gelişmeleri ve beklentileri hakkında bilgi alabileceğiniz ayrıcalıklı bir dünyanın keyfini çıkarın. Şubelerimizde ihtiyaç ve tercihlerimizi bilen bir Müşteri İlişkileri Yöneticisi’nin sıcak gülümsemesi ile karşılanarak, kendinizi evinizdeki kadar rahat ve güvende hissedeceksiniz.

Size Özel QNB First Hizmet ve Concierge Hattı

Bundan böyle çağrı merkezini ne zaman ararsanız arayın size özel bir asistan tarafından karşılanacaksınız. Asistanınız bankacılık deneyimiyle tüm finansal işlemlerinizi bir çırpıda gerçekleştirecek, QNB First dünyasının özel hizmetlerine ulaşmanızı sağlayacak.

QNB First Hizmet ve Concierge Hattı'nı aradığınızda her zaman size özel bir asistanın varlığını bilmenin güveni, hızlı ve öncelikli hizmet almanın keyfi ve size özel işlem limitleri...

Önceliklerinizin önceliklerimiz olduğunu söylemiş miydik?

QNB First Hizmet ve Concierge Hattı
0216 522 4959

Bireysel Cep/İnternet Şubesi'nden Ücretsiz Havale ve EFT

Bireysel Cep/İnternet Şubesi'nden ücretsiz Havale ve EFT işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirerek first class bir dünyanın keyfine varırsınız.

ATM’de Yüksek Para Çekme Limiti ve Tek Nokta ATM'lerinden Ücretsiz İşlem Ayrıcalığı

QNB First üyesi olarak ATM’lerden günlük 5,000 TL, QNB First Plus üyesi olarak ise ATM’lerden 7,500 TL tutarında nakit çekebilmenin rahatlığını yaşarsınız. Hesaptan para çekme, yatırma ve bakiye sorgulama işlemleriniz için dilerseniz diğer bankaların tüm yurt içi ATM’lerini ücretsiz kullanabilirsiniz..

İndirimli Kiralık Kasa

Şimdi yatırımlarınızın her anlamıyla güvenli ellerde olmasının rahatlığını gerçekten yaşayacaksınız.

Kiralık kasa aidatında yıllık kullanımlarınızda QNB First üyesi olarak %35 indirim, QNB First Plus üyesi olarak %45 indirimden yararlanabilirsiniz. Depozito ücretinde ise %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirimli kiralık kasa hizmetinden yararlanabilmek için QNB First üyesi olmanız yeterlidir.

QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Nakit Karşılıklı İhtiyaç Kredisi Kullanımında İndirimli Faiz Oranı Ayrıcalığı

Kullanacağınız nakit karşılıklı ihtiyaç kredilerinde QNB First üyesi olarak sizlere özel %20 faiz oranı indiriminden yararlanabilirsiniz. Standart ihtiyaç kredisi oranı üzerinden uygulanan bu indirimden yararlanabilmek için şubeniz ile görüşebilirsiniz.

Finans Invest Aracılığıyla Pay Senedi Alım Satım İşlemleri

QNB Finansinvest’te bulunan hesaplarınızdan gerçekleştireceğiniz tüm pay senedi alım ve satım işlemlerinde cazip komisyon oranlarından faydalanabilirsiniz.

Nakit Transferi Hizmeti

Nakit birikimlerinizi kurşun geçirmez zırhlı araç ve özel güvenlik eşliğinde diğer bankalardan QNB Finansbank'a transfer edebilecek, üstelik bu hizmetten indirimli olarak yararlanabileceksiniz.

Bu hizmetin size sunduğu indirim avantajlarından yararlanabilmek için QNB First veya Xclusive Kredi Kartı'na sahip olmanız ya da başvuruda bulunmuş olmanız bizim için yeterli.

QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000 TL olması yeterlidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

QNB Finansbank’ın hizmet koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha