Gayrimenkul yatırımları konusundaki sorularınız ve ihtiyaçlarınız Realty World Türkiye’nin gayrimenkul danışmanlığı hizmeti ile çözüm buluyor!

QNB First üyelerine özel iş birliği yaptığımız Realty World’ün gayrimenkul danışmanlığı hizmeti ile gayrimenkul yatırımı konusunda aklınızda soru işareti kalmasın! Uzman iş ortağımız Realty World aracılığıyla gayrimenkul danışmanlık hizmetinden yararlanabilir ve geleceğe güvenle yatırım yapabilirsiniz.

Üstelik Realty World’den gayrimenkul alım/satım hizmet bedelinde %50 indirim ayrıcalığı QNB First üyelerimizi bekliyor!.

Gayrimenkul Danışmanlığı hizmet talebinizi 0216 522 4959 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı veya QNB Finansbank şubelerindeki portföy yöneticiniz aracılığıyla iletebilirsiniz.

Hizmet Koşulları:

 • Gayrimenkul Danışmanlığı hizmet talebinizi 0216 522 4959 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı veya QNB Finansbank şubelerindeki portföy yöneticiniz aracılığıyla iletebilirsiniz.
 • QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000TL olması gereklidir. QNB First Doctors kart sahiplerinin QNB First müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB First BÜMED kart sahiplerinin QNB First müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir.
 • Realty World tarafından gayrimenkul danışmanlığı ve gayrimenkule ilişkin diğer hizmetlerin verilmesi sırasında yaşanabilecek sorun ve aksaklılardan QNB Finansbank sorumlu değildir.

Yurtdışındasınız ve acil nakte ihtiyacınız oldu. Merak etmeyin, QNB First her zaman yanınızda!

QNB First ve Private Banking üyelerimizin Londra ve Paris seyahatlerinde oluşabilecek acil nakit ihtiyaçlarında da yanınızdayız. Acil Nakit Çekim Hizmetinden faydalanmak için QNB Londra veya QNB Paris şubelerine giderek müşteri temsilcilerinin yönlendirmelerini takip etmeniz yeterli...

Hizmet Koşulları:

Acil Nakit Çekim hizmeti ile QNB Londra'da aylık toplam 9.000 GBP'ye kadar, QNB Paris'te günlük 4.500 Euro'ya kadar acil nakit çekimi yapabilirsiniz. QNB Londra'dan İngiltere yerel saati ile 09:00-15:00 saatleri arasında, QNB Paris'ten Fransa yerel saati ile 09:00-14:45 saatleri arasında ilgili müşteri temsilcisine pasaportunuzu ibraz ederek acil nakit çekim talebinde bulunabilirsiniz. Acil nakit çekim talebinin yapıldığı günün Türkiye'de resmi tatil olması durumunda talebiniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır. QNB Londra ve QNB Paris şubelerinden iletilen talep tutarı QNB Finansbank'taki aynı döviz cinsinden vadesiz hesabınızda mevcut ise, gerekli kontroller yapılarak ilgili tutar talebin yapıldığı QNB Londra veya QNB Paris şube hesaplarına gönderilecek ve tarafınıza ödeme yapılacaktır. QNB Londra ve QNB Paris şubelerinden sadece QNB Finansbank nezdinde bulunan aynı döviz cinsindeki vadesiz hesaplarınızdan nakit çekim yapılabilecektir.

Hızlı ve kolay limit arttırımıyla ihtiyaçlarınızda QNB First yanınızda!

İnternet bankacılığımızdan, Çağrı Merkezimizden, LIMIT yazıp 2273’e SMS* göndererek limit artırım talebinde bulunabileceğiniz gibi Banka tarafından limit artışına ilişkin yapılan teklifi kabul ederek de limit artışı talebinizi iletebilirsiniz.

*2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Kredi kartı limiti, yurt içi - yurt dışı harcamalarınızda ve nakit çekim işlemlerinizde kullanabilmeniz için belirlenir, belirlenen kredi kartı limiti kişiye özel olup, sahip olduğunuz tüm QNB Finansbank bireysel kredi kartlarının limitleri ortaktır.

Yasal Düzenlemeler gereği, tüm bankalardaki toplam kredi kartı limitiniz; kart sahibi olduğunuz ilk yıl aylık ortalama net gelirinizin 2 katını, sonraki yıllarda ise aylık gelirinizin 4 katını geçemez.

Yurt içi, yurt dışı alışveriş ve nakit çekim işlemlerinizde kullanabileceğiniz limittir.

Sadece hastanelerde, Otomatik Fatura Ödeme talimatları ve CardFinans Ekstre Güvencesi sigortası prim ödemelerinde kullanabileceğiniz ek limitinizle, standart limitinizin toplamından oluşan limittir. Ek limit, banka tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunan müşterilerimize bilgileri doğrultusunda tanımlanmaktadır.

İnternet Bankacılığımızdan, Çağrı Merkezimizden, LIMIT yazıp 2273'e SMS* göndererek limit arttırım talebinde bulunabileceğiniz gibi, Banka tarafından limit artışına ilişkin yapılan teklifi kabul ederek de limit artışı talebinizi iletebilirsiniz.

*2273'e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Kredi kartı limitinizin düzenli olarak değerlendirilerek limitinizin artırılması mümkün olduğunda, 15 gün önceden artırılabilecek limite ilişkin bilgi verilerek farklı bir talebiniz olmaması durumunda limitinizin artırılabilmesi için bankamıza kolayca verebileceğiniz talimattır.

Periyodik Limit Artırım talimatı sahibiyseniz limit artırımından önce tarafınıza bilgi veriyoruz ve itirazınız olmaması durumunda bankamızca yapılacak son değerlendirme sonrasında limit artışınızı gerçekleştiriyoruz. Limitinizin artmasını istemiyorsanız hayır yazıp 2273'e SMS gönderebilir veya 0850 222 1 901'i arayarak bu dönem için limit artışı istemediğinizi iletebilirsiniz.

Periyodik limit artış talimatlarınızı dilediğiniz zaman Çağrı Merkezi'mizden iptal edebilirsiniz.

Yurt dışında kredi kartınız kaybolduğunda da yanınızdayız!

MasterCard logolu QNB Finansbank bireysel kredi kartınız yurt dışında çalındığında ya da kaybolduğunda 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı'nı arayarak Acil kart yenileme ve Acil nakit talep edebilirsiniz.

Acil kart'ınız en geç 2 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Eğer tercihiniz kartınızın size hemen ulaşması olursa ilk kargo uçuşuyla kartınızı teslim alabilirsiniz.

Acil kart'ınız size teslim edilene kadar nakit sıkıntısı yaşamamanız için Acil nakit talebinde bulunabilirsiniz, paranızı 2 saat içinde Western Union şubelerinden teslim alabilirsiniz.

QNB First kredi kartları ile dünya çapındaki seçkin otellerde ayrıcalıklı konaklama imkanı yaşayabilirsiniz!

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Four Seasons'ın Doha'daki oteli Four Seasons Doha'da 31 Aralık 2018'e kadar çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB First kredi kartları ve Private kredi kartınız ile Four Seasons Doha'nın lüks odalarında uygun fiyatlarda konaklayabilir, SPA ve yemek servislerinden ayrıcalıklı özel indirimler ile yararlanabilirsiniz.

 • QNB First, QNB First BÜMED, QNB First Doctors, Private kredi kartları ve QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • QNB Finansbank "Weekend Special" paketi Perşembe ve Cuma günleri geçerlidir. Bu özel paketten yararlanmak için yapacağınız rezervasyonlarda "QNBFBWS" indirim kodunu kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Weekend Special kapsamında;

 • Öğle ve akşam yemeklerinizi Four Seasons Doha'ya ait Elements restaurant'ta 10% indirim ile yemek yiyebilirsiniz. Otelde konaklamanız mecburi olmayıp; QNB First, QNB First BÜMED, QNB First Doctors, Private kredi kartları veya QNB First Nakit banka kartlarından biri ile ödeme yapmanız yeterli olacaktır.

Spa ve Bakım merkezinden Pazar-Çarşamba(dahil) günleri arasında aşağıdaki özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. Booking.com gibi internet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Beirut'un önde gelen otellerinden Le Vendome Beirut'ta 1 Ekim 2017-31 Aralık 2019 tarihleri arasında çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB First kredi kartları ve Private kredi kartınız ile sezonda günlük $315 + %10 KDV, sezon dışında günlük $235 + %10 KDV oda fiyatlarıyla otelde konaklayabilir ve ayrıcalıkların keyfini sürebilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. İnternet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • QNB First, QNB First BÜMED, QNB First Doctors, Private kredi kartları ve QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Sezon fiyatı: 5-14 Haziran,11-21 Ağustos, 28 Aralık-1 Ocak tarihlerini kapsamaktadır. Sezon dışı fiyatı ise: 2 Ocak-4 Haziran, 15 Haziran-10 Ağustos, 21 Ağustos-28 Aralık tarihlerini kapsamaktadır.
 • Deniz manzaralı balkonlu odada konaklama, odada taze meyve sepeti, tatlı ve iki şişe soda ikramı.
 • Otelde ücretsiz WIFI, günlük yerel gazete okuma, 2 kişilik açık büfede kahvaltı ve 15 dakikalık boyun ve omuz masajı imkanı.
 • InterContinental Hotel & Resorts'a bağlı Phoenicia Hotel Beirut'ta günün her saati spor salonu, açık ve kapalı havuzların kullanımı, müsaitlik durumuna göre Phoneicia Spa'ya ulaşım ve giriş imkanı.
 • Odalarda dizüstü bilgisayar bulunması, ve odalara ütü ve ütü masası (müsait olması durumunda) getirilmesi.
 • Beirut Havalimanı'nda gelişte otel müşterilerine yönlendirme ve destek.

Beirut'un önde gelen otellerinden Le Phoenicia Beirut'ta 1 Ekim 2017-31 Aralık 2018 tarihleri arasında çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB First kredi kartları ve Private kredi kartınız ile günlük $230 + %10 KDV oda fiyatlarıyla otelde konaklayabilir ve ayrıcalıkların keyfini sürebilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. İnternet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • QNB First, QNB First BÜMED, QNB First Doctors, Private kredi kartları ve QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Oteldeki uygunluk durumuna göre şehir manzaralı odadan deniz manzaralı balkonlu odaya geçme imkanı.
 • Otelde ücretsiz WIFI ve 2 kişilik açık büfede kahvaltı.
 • Phoenicia Health Club'a giriş, açık ve kapalı havuzların kullanımı.

Avrupa'nın seçkin otel zinciri Millennium Hotels & Resorts'un İngiltere, Fransa ve İtalya'daki otellerinde çok özel indirim ve ayrıcalıklar ile konaklayabilirsiniz.

QNB First kredi kartları ve Private kredi kartınız ile 1 Ekim 2017-31 Aralık 2018 tarihleri arasında %15 indirim ile otelde konaklayabilir ve ayrıcalıkların keyfini sürebilirsiniz.

 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin konaklama esnasında yapılması gerekmektedir. İnternet sitelerinden yapılan ödemelerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • QNB First, QNB First BÜMED, QNB First Doctors, Private kredi kartları ve QNB First Nakit banka kartları kampanyaya dahildir.
 • Kampanya, İngiltere, Fransa ve İtalya'daki Millennium Hotels & Resorts'larda geçerlidir.
 • Odada konaklayan 2. Kişi ücretsiz olarak konaklayabilecektir.
 • Müşteri otomatik olarak "My Millennium" Reward Club'a üye olacaktır. Rewards program ile puanlar biriktirebilecek, gelecekteki otel konaklamalarından, oteldeki yemek programları vb. aktivitelerden hem puanları kullanarak hem de başka ayrıcalıklar ile avantajlı bir şekilde yararlanabileceklerdir.
 • Rezervasyon otelin müsaitlik durumuna göre gerçekleştirilebilecektir. Otelin dolu olması durumunda rezervasyon yapılamayacağından, müşteriler otelde konaklamak için başka bir tarihi seçmeleri gerekecektir.
 • Anlaşmalı otellere buradan ulaşabilirsiniz.

Concierge Programı kapsamında; yurt içi ve yurt dışında QNB First, QNB First BÜMED ve QNB First Doctors kredi kartlarınız ile seyahat, sosyal hayat, eğlence ve merak ettiğiniz birçok konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Üstelik bu hizmetten 7/24, ücretsiz olarak yararlanma ayrıcalığı da sizinle! Daha fazla bilgi alabilmek ve size özel bu hizmetten yararlanabilmek için bankamızın 0216 522 49 59 numaralı QNB FIRST Hizmet ve Concierge Hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmet, zaman kısıtlaması olmaksızın 2018 senesi boyunca 7 gün 24 saat sunulmaktadır.

 • Hizmetten yararlanmak için 0216 522 49 59 no’lu QNB FIRST Hizmet ve Concierge Hattı’mızdan ulaşabilirsiniz.
 • Tüm hizmetler hem yurtiçi hem yurtdışında geçerlidir.
 • Sunulan hizmet karşılığı; hizmet boyunca destek olan organizasyon ekipleri ve firmalara yapılacak ödemeler DMS*’e yapılacak olup, hizmet ödemeleri QNB First, QNB First BÜMED ve QNB First Doctors kredi kartı ile gerçekleştirilmelidir.
 • Concierge programı kapsamında müşterilerden herhangi bir hizmet bedeli alınmayacak olup, kart sahipleri tedarikçiler ve diğer organizasyon şirketleri tarafından verilen hizmetler için ödeme yapacaklardır.Concierge ana hatlarıyla bilgi, seyahat, konaklama, eğlence, hediye bulma/teslimat ve organizasyon yönetimi/ağırlama hizmetlerini kapsamaktadır.

* Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firması tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmetler sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.

Hizmetler için tıklayabilirsiniz.