First class bir yolculuk deneyimine hazır mısınız? «Keşke özel şoförlü, konforlu bir araba kapıma kadar gelseydi!» dediğiniz her anda, QNB First yanınızda! İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetimiz ile sizi ve sevdiklerinizi arzu ettiğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti’nden kimler faydalanabilir?

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti’nden QNB First, QNB First Doctors, ve QNB First BÜMED, Xclusive, Xclusive Doctors ve BÜMED Xclusive kredi kartı ve ek kart sahipleri QNB First veya Private Banking üyesi olmaları* halinde faydalanabilir.

Ücretli QNB First veya Xclusive kredi kartı ve ek kartlarından birine sahip olan müşterilerimiz ise bu hizmetten herhangi bir koşul olmaksızın faydalanabilirler.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetinden nasıl faydalanabilirim?

Tek yapmanız gereken transferinizden en az 12 saat önce haftanın 7 günü, 0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak rezervasyon yaptırmak.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti belirli bir adresten havalimanına ya da havalimanından belirli bir adrese olarak yapılmaktadır.

Değişiklik taleplerinizi haftanın 7 günü, 24 saat, transferinizden en az 12 saat, iptal taleplerinizi ise 8 saat önce QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak bildirmeniz gerekir.

QNB First müşterisinin aynı gün ve aynı adresten başlayacak indirimli havalimanı VIP transfer hizmeti taleplerinin arasında en az 1,5 saat olması gerekir.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti hangi illerde geçerlidir?

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti İstanbul, Ankara, İzmir (Çeşme dahil), Antalya ve Bodrum’da, İstanbul Havalimanı , Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Milas-Bodrum Havalimanı ve Antalya Havalimanı noktalarından başlayan veya noktalarında sonlanan özel şoförlü transferler için geçerlidir.

Hizmetimiz çerçevesinde şehirler arası veya merkez dışı ilçeler arası transfer yapılmamaktadır.

QNB First müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması, QNB Finansbank Private Banking müşterisi olabilmeniz için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 1.500.000TL olması gereklidir. QNB First Doctors kart sahiplerinin QNB First müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB First BÜMED kart sahiplerinin QNB First müşterisi olabilmesi için 1 takvim ayı birikim ortalamasının 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir.

QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Ücretlendirme

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetinden yararlanmak için ödemenizi QNB First veya Xclusive kredi kartı ile yapmanız ve 12 saat önce (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’ndan rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmetinden QNB First veya Xclusive kredi kartı ve ek kart sahipleri QNB First üyesi olmaları halinde faydalanabilir.* Hizmet ile ilgili ayrıcalıklı fiyatları, hizmetin kullanıldığı rotalar bazında buradan görebilir ya da (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

Ek ücretler kapsamında neler var?

Yolcu Gecikmeleri

Müşterinin gecikmesi durumunda, ilk 15 dakikalık bekleme için QNB First müşterilerinden hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Eğer toplam 30 dakika beklemenin sonunda müşteri gelmemişse araç geri dönecek ve transfer ücretinin tamamı müşterinin kredi kartından tahsil edilecektir.

Araç gecikmeleri

Araç, QNB First üyesine haber vermek koşulu ile 10 dakika gecikir ise, müşterinin ödeyeceği ücret üzerinden herhangi bir indirim yapılmayacaktır, 10-20 dakika arası gecikmelerde 20 TL, 20-30 dakika arası gecikmelerde ise 40 TL müşterilerin transfer sonunda ödeyeceği ücretten indirim yapılacaktır.

Rezervasyon değişikliği veya iptali bildirim gecikmeleri

Değişiklik talepleriniz için transferinizden en az 12 saat öncesinden, iptal talepleriniz için transferinizden en az 8 saat öncesinden (0216) 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı aramanız gerekmektedir. Özel durumlarda, bu belirtilen saatlerden daha önce rezervasyon, değişiklik veya iptal taleplerini gerçekleştirmeniz gerekebilir. Değişiklik ve iptal talepleri için bildirim saatine uymamanız durumunda QNB First veya Xclusive kartlarınızdan ücretin tamamı alınacaktır.

Aynı kart sahibi için aynı gün , aynı adresten alınan ve birbirini takip eden transferlerin arasında en az 1,5 saat olmalıdır.

TAV İşletme Hizmetleri tarafından müşteriye gerekli bilgilendirme yapılmasına rağmen, yolcu aracı beklemeden giderse firmanın veya Bankamızın bir telafi yükümlülüğü bulunmamaktadır.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti’nden yararlanmak isteyen tüm müşteriler, transfer şartları, ödemeler ve bekleme ücretleri hakkındaki tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti, QNB Finansbank adına TAV İşletme Hizmetleri firması tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, İndirimili Havalimanı VIP Transfer Hizmeti ücret ve içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Sunulan hizmet , avantaj ve koşullar 25.01.2019 itibariyle geçerlidir. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikayetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.

243 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ve 246 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde yer alan hükümlere istinaden, Bankalar yaptıkları hizmet ve satış işlemlerine ilişkin kayıtlarının dayanağı olan fatura yerine dekont düzenlemekle yükümlüdür. Kredi kartı işlemlerinde hesap özetleri dekont yerine geçtiğinden, Bankamız kredi kartları kullanılarak alınan hizmetler hesap özetinde detaylı olarak yer almaktadır. Dolayısıyla söz konusu hizmetlere ilişkin Bankamızdan fatura talep eden müşteriler, hesap özetlerini tevsik edici belge olarak da kullanabilir.