notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

TAV Passport Kart

TAV Passport Kart

QNB First Plus üyesi müşterilerimiz havalimanında TAV Passport Kart ile sunulan first class hizmetlerin ayrıcalığını yaşıyor!

QNB First kredi kartı sahibi QNB First Plus üyelerimize TAV Passport Kart hediye ederek anlaşmalı havalimanında yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

TAV Passport kart ile anlaşmalı havalimanlarında; kartın açılış tarihinden itibaren 1 yıl süreyle kullanılmak üzere toplamda 8 günlük ücretsiz otopark, ayrıcalıklı uçuş işlemleri, 8 adet Lounge girişi, 8 adet Hızlı Geçiş, birçok noktada indirimli alışveriş; anlaşmalı AVM’lerde ise 6 adet vale hakkı gibi pek çok ayrıcalıktan yararlanabilecek, konforla geçecek her seyahatinizde kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

Üstelik haklarınız bittiğinde kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz..*

* Ek paket kartınızın son kullanma tarihine kadar 2 Lounge giriş ve 2 Hızlı Geçiş hakkı içermektedir. Hediye QNB First Plus TAV Passport Kartınıza tanımlı 8 adet Lounge giriş veya 8 adet Hızlı Geçiş haklarınızdan en az birini tamamen bitirmenizi takiben Lounge ve/veya Hızlı Geçiş hizmetlerini ilk kullanımınızda SMS’le bilgi verilecek ve kartınızı teslim alırken verdiğiniz onay doğrultusunda KDV dahil 200 TL ücretli ek paketiniz Hediye QNB First Plus TAV Passport kartınıza tanımlanacaktır. Kalan kullanım hakkı bilgisi, hizmet kullanımı sonrası kayıtlı telefonunuza SMS ile iletilecektir. Ek paket ücreti ilgili aydaki kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır.

TAV Passport Kart Nedir?

TAV Passport Kart, TAV Havalimanları tarafından işletilen havalimanlarından yapacağınız seyahatlerinizde size hız, konfor ve ayrıcalık sağlayan özel bir üyelik programıdır.

TAV Passport kartın sağladığı avantajlardan yararlanabilmeniz için QNB First Plus üyesi olmanız koşuluyla size 1 yıl boyunca geçerli özel bir kart hediye edilecektir. Tüm yapmanız gereken, TAV Passport Kart hizmetlerinden faydalanabilmek için kartınızı yanınızda bulundurmak.

Havalimanında Ayrıcalığın Kartı TAV Passport Avantajları

Anlaşmalı Havalimanları:

 • Ankara Esenboğa Havalimanı
 • Milas Bodrum Havalimanı
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanı
 • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı*

* Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Ayrıcalıklı Terminal Girişleri, Sabiha Gökçen Havalimanı İç ve Dış Hatlar Özel Güvenlik Geçişleri, Ayrıcalıklı Pasaport Geçişleri ve Lounge hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bu hizmetlerden faydalanabilmek için müşterilerimizin mutlaka TAV Passport Kartları yanlarında bulunmalıdır. Ücretsiz otopark hizmeti Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçerli değildir.

Anlaşmalı havalimanlarında Ulaşım Kolaylıkları

 • Toplamda 8 gün boyunca Ücretsiz Otopark ve Vale
 • İndirimli Transfer Hizmeti
 • İndirimli Araç Kiralama

Anlaşmalı havalimanlarında 8 adet Özel Geçiş hakkı

 • Özel X-Ray
 • Business Check-in
 • Özel Pasaport/Güvenlik Kontrolü
 • Ring Hizmeti
 • Duty Free’de Özel Ödeme Kasası

Ücretsiz 8 adet Lounge kullanımı**

Anlaşmalı havalimanlarında diğer avantajlar

 • Duty Free’de Özel Fırsatlar
 • Restoran ve Kafelerde İndirim
 • Otel Konaklamalarında İndirim

Anlaşmalı AVM'lerde 6 Adet Vale Hakkı***

** Bu hizmetten, TAV Passport Kart Üyeleri, yanlarında 1 misafir ve 0-18 yaş arası çocukları ile birlikte ücretsiz yararlanabilirler. Misafir kullanımları TAV Passport Kart sahibinin kullanım haklarından düşülecektir.

*** Anlaşmalı AVM’lerde hizmet sunulacak noktalar: Zorlu Center, Kanyon, ÖzdilekPark, Astoria, Trump Towers, Emaar Square Mall, Hilltown, EGE Perla (İzmir), Point Bornova (İzmir) şeklindedir.

Kampanya Koşulları

 • Hediye QNB First Plus TAV Passport Karta sahip olabilmek için QNB First Plus müşterisi ve QNB First, QNB First Doctors, World Elite veya Xclusive kredi kartlarından birine sahip olmanız gerekmektedir. QNB First Plus müşterisi olabilmek için 1 takvim ayı birikim ortalamanızın 350.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir. QNB First kredi kartına hemen başvurmak için tıklayınız.
 • Hediye QNB First Plus TAV Passport Kart talebinizi şubenize iletmeniz ve kartınızı şubemizden teslim almanız gerekmektedir.
 • Hediye QNB First Plus TAV Passport Kart kartın açılış tarihinden itibaren 1 yıl süreyle kullanılmak üzere 8 Lounge Giriş, 8 Hızlı Geçiş, 8 günlük Otopark kullanım hakkı içermektedir. Lounge giriş veya Hızlı Geçiş haklarınızdan en az birini tamamen kullanmanızın ardından Lounge ve/veya Hızlı Geçiş hizmetlerini kullanmaya devam etmeniz durumunda SMS’le bilgi verilecek ve kartınızı alırken vereceğiniz onay doğrultusunda KDV dahil 200 TL ücretli ek paketiniz Hediye QNB First Plus TAV Passport kartınıza tanımlanacaktır 8 günlük Otopark kullanım hakkınızı kullanmanız durumunda ekstra kullanımlarınızı ilgili firma (TAV İŞLETME HİZMETLERİ A.Ş.) tarafından belirlenen Otopark tarifesi üzerinden ödeyebilirsiniz.
 • Kalan kullanım hakkı bilgisi, avantaj kullanımı sonrası kayıtlı telefonunuza SMS ile iletilecektir.
 • Ek paketinizden hak aşımı durumunda yine SMS ile bilgi verilecek ve KDV dahil 200 TL ücretli ücretli ek paketiniz kartınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Ücretsiz Lounge girişi ve Hızlı Geçiş hizmetlerinden yanınızda 1 misafir ile yararlanabilirsiniz. Kullanım haklarınızdan misafirinizin de yapmış olduğu kullanımlar düşülecektir.
 • Ek paket kartınızın son kullanma tarihine kadar 2 Lounge giriş ve 2 Hızlı Geçiş hakkı içermektedir. Mevcut haklarınızı kullanmanızın ardından Lounge ve/veya Hızlı Geçiş’lerde Hediye QNB First Plus TAV Passport Kartınızı kullanmaya devam etmeniz durumunda KDV dahil 200 TL ücretli ek paket kartınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Ek paket ücreti ilgili aydaki kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır.
 • TAV Passport kartınız, QNB First Plus koşullarını sağlamamanız durumunda kullanıma kapatılacaktır. Kriterleri sağlamanız durumunda kartınız yeniden aktifleştirilecektir.
 • QNB Finansbank hizmet koşullarında değişiklik yapma, hizmeti durdurma/iptal etme hakkını saklı tutar.
 • QNB First Plus üyesi müşterilerine hediye edilen Hediye QNB First Plus TAV Passport Kart ile sunulan tüm hizmetler kapsamında doğan tüm sorumluluklar ilgili firmaya (TAV İŞLETME HİZMETLERİ A.Ş.) ait olacak olup, QNB Finansbank A.Ş'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. TAV Passport kart hizmetleri sebebiyle her türlü talep, istek ve şikayetleriniz için hizmeti veren firma’ya (TAV İŞLETME HİZMETLERİ A.Ş.) 444 25 75 nolu telefonundan ulaşabilirsiniz. Bankamıza bu yönde ileteceğiniz talep, itiraz ve şikâyetleriniz de hizmet veren kuruluşa yönlendirilecektir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha