Ana içeriğin başı

Miles&Smiles QNB First Kredi Kartları ile Tüm Restoranlarda Harcadığın Kadar Kazan!

Miles&Smiles QNB First Restoran Ayrıcalığı

QNB First ve QNB First Plus üyesi müşterilerimiz 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren, Miles&Smiles QNB First ve Miles&Smiles Private kredi kartları ile , yurt içinde hafta sonu tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri restoran harcamalarında, harcama tutarları kadar Mil kazanma ayrıcalığının tadını çıkarıyor!

 • Kampanya dönemsel gerçekleşecek olup ilk dönem 30 Haziran 2021 tarihinde sona erecektir.
 • QNB First, QNB First Plus veya  Private Banking üyesi müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir. Diğer müşterilerimiz mevcut Mil kazanım oranlarıyla Mil kazanmaya devam edecektir.
 • Kampanyadan kazandığınız Miller, kesilecek ilk ekstrenizle birlikte Türk Hava Yollarındaki Miles&Smiles üyelik hesabınıza aktarılır.
 • Kampanya kapsamında sunulan %100’lük Mil kazanım oranı nihai olup, Türk Hava Yollarındaki Miles&Smiles üyelik statünüzden bağımsızdır. Üyelik statüsünün, kazanıma bir etkisi yoktur.
 • Restoran harcamalarından Mil kazanabilmeniz için üye işyerinin yemek sektöründe faaliyet göstermesi ve üye işyeri sektör kodunun yemek / restoran olması gerekmektedir.
 • Mil kazanan işlemin iade edilmesi durumunda kazandığınız Mil tutarı kadar negatif Mil kartınıza yansıtılır. Ekstre kesim tarihinde ilgili esktredeki toplam Mil kazanımınız negatif bakiyede ise bu eksi bakiye öncelikli olarak Miles&Smiles üyelik hesabınızdaki Miller ile kapatılır. Miles&Smiles üyelik hesabınızda yeterli Mil olmaması durumunda kalan negatif Mil bakiyesi bir sonraki ekstrenize negatif Mil işlemi olarak yansıtılır.
 • Kampanya dahilinde aylık maksimum 2,500 mil kazanabilirsiniz.
 • Hafta sonlarında yapılacak 150 TL altındaki yurt içi restoran harcamaları ile hafta sonu yurt dışında yapılan restoran harcamalarından, ilgili sektörlerin kazanım oranlarınızla Mil kazanmaya devam edersiniz. Aylık Mil kazanım sınırına ulaşmanız durumunda harcamalarınızdan Mil kazanamazsınız.
 • Bankamız kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında Mil kazanabilmeniz için QNB First, QNB First Plus veya Private Banking* üyesi müşterimiz olmanız gerekmektedir.
 • QNB Finansbank değişen koşullar çerçevesinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir.
   

*Kampanyadan yalnızca QNB First, QNB First Plus ya da Private Banking müşterileri faydalanabilmektedir. QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 175.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 500.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.750.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?