Ana içeriğin başı

Miles&Smiles QNB First Kredi Kartları ile Tüm Restoranlarda Harcadığın Kadar Kazan!

Miles&Smiles QNB First Restoran Ayrıcalığı

QNB First ve QNB First Plus üyesi müşterilerimiz Miles&Smiles QNB First ve Miles&Smiles QNB Private kredi kartları ile , yurt içinde hafta sonu tek seferde yapacakları 300 TL ve üzeri restoran harcamalarında, harcama tutarları kadar Mil kazanma ayrıcalığının tadını çıkarıyor!

  • Kampanya 30 Eylül 2022 tarihinde sona erecektir.
  • QNB First, QNB First Plus veya  Private Banking üyesi müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir. Diğer müşterilerimiz mevcut Mil kazanım oranlarıyla Mil kazanmaya devam edecektir.
  • Kampanyadan kazandığınız Miller, kesilecek ilk ekstrenizle birlikte Türk Hava Yollarındaki Miles&Smiles üyelik hesabınıza aktarılır.
  • Kampanya kapsamında sunulan %100’lük Mil kazanım oranı nihai olup, Türk Hava Yollarındaki Miles&Smiles üyelik statünüzden bağımsızdır. Üyelik statüsünün, kazanıma bir etkisi yoktur.
  • Mil kazanan işlemin iade edilmesi durumunda kazandığınız Mil tutarı kadar negatif Mil kartınıza yansıtılır. Ekstre kesim tarihinde ilgili esktredeki toplam Mil kazanımınız negatif bakiyede ise bu eksi bakiye öncelikli olarak Miles&Smiles üyelik hesabınızdaki Miller ile kapatılır. Miles&Smiles üyelik hesabınızda yeterli Mil olmaması durumunda kalan negatif Mil bakiyesi bir sonraki ekstrenize negatif Mil işlemi olarak yansıtılır.
  • Kampanya dahilinde aylık maksimum 2,500 Mil kazanabilirsiniz.
  • Harcama yapılan iş yerlerinin restorandan farklı bir sektörde olması durumunda, söz konusu harcamadan Mil kazanılmaz.
  • Hafta sonlarında yapılacak 300 TL altındaki yurt içi restoran harcamaları ile hafta sonu yurt dışında yapılan restoran harcamalarından, ilgili sektörlerin kazanım oranlarınızla Mil kazanmaya devam edersiniz. Aylık Mil kazanım sınırına ulaşmanız durumunda harcamalarınızdan Mil kazanamazsınız.
  • Bankamız kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. 

*QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 250.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 750.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 2.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank’taki aylık birikiminize enpara.com’daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?