Ana içeriğin başı

Milano

Milano

Moda ve tarih başkenti Milano’da görülmeye değer birçok müze, meydan ve bölge var. Dünyanın en etkileyici gotik katedrallerinden biri olan Duomo di Milano’nun 166 basamağını çıkıp zirveye ulaştığınızda, muhteşem bir manzarayla karşılaşacaksınız. Duomo Meydanı’nda ayrıca, dünyanın ilk alışveriş merkezi olan ve içi lüks markaların mağazalarıyla dolu Galleria Vittorio Emanuele’ye mutlaka göz atmalısınız. Dünyanın en ünlü opera salonlarından biri olan La Scala, kanal kenarındaki Navigli Caddesinin bohem havası, lokal tasarım dükkanlarıyla Brera da görmeniz gereken diğer yerlerden.

Bu unutulmaz deneyimi yaşamanız için QNB First Seyahat ve Concierge Ekibi;

- 2 kişilik paket için kişi başı 900 Euro’dan başlayan fiyatlarla
- THY ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
- Havaalanı-Otel-Havaalanı transferi
- Four Points By Sheraton Milan Centre Otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama
- Günübirlik Casa Ferrari turu (10 Saat)

0216 522 49 59 no’lu QNB First Hizmet ve Concierge Hattı’nı arayarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.

  • Milano paketi 31/12/2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Seyahat ve Concierge Hizmetleri QNB Finansbank adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) firmaları tarafından sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın, Seyahat ve Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. Seyahat ve Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0216) 522 49 59 numaralı hattına iletilebilir.
  • QNB First müşterisi olabilmeniz için aylık birikim ortalamanızın 125.000TL ve üzerinde olması gereklidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
  • Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.10.2017 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha