notify icon

QNB First Kütüphane, Ücretsiz Kuru Temizleme ve İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti için hizmet koşullarımız güncellenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ana içeriğin başı

İdil Biret Konseri

QNB First sizi en güzel konserlerle buluşturmaya devam ediyor! 3 Ekim Perşembe ve 4 Ekim Cuma günleri Çukurova Senfoni Orkestrası açılış konseri ile tanınmış birçok solistin yanı sıra İdil Biret'in de sahne alacağı bu keyifli organizasyon Adana Büyükşehir Belediyesi Konser Salonu'nda gerçekleşiyor. Bu keyifli organizasyon için size özel ücretsiz davetiyenizi almak için 0216 522 49 59 numaralı QNB First Hizmet Hattı’nı arayabilirsiniz. Davetiyeler sınırlı sayıdadır!

QNB First üyesi olabilmeniz için birikiminizin 125.000 TL ve üzerinde olması, QNB First Plus üyesi olabilmeniz için birikiminizin 350.000 TL ve üzerinde olması ve QNB Finansbank Private Banking üyesi olabilmeniz için birikiminizin 1.500.000 TL ve üzerinde olması yeterlidir. QNB Finansbank'taki birikim ortalamanıza enpara.com'daki birikimleriniz dahil edilmemektedir.
Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 03.09.2019 tarihi itibarıyla geçerli olup, QNB Finansbank’ın belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.       

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha