Ana içeriğin başı

QNB First

QNB First üyesi müşterilerimiz, 1 Mayıs 2019 tarihinden itibaren:

QNB First Kütüphane hizmetinden QNB First üyesi müşterimiz olarak 1 takvim yılı içerisinde 3 ayda 1 defa %50 indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Güncel hizmet koşulları için tıklayınız.

Ücretsiz Kuru Temizleme hizmetinden ilgili ay içinde, geçerli ürünlerde 1 parça ücretsiz kuru temizleme ayrıcalığı ve sonraki kullanımlarınızda %25 indirimden faydalanmaya devam edebilirsiniz. Güncel hizmet koşulları için tıklayınız.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti’nden QNB First üyesi müşterimiz olarak size özel ayrıcalıklı fiyatlardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. Güncel hizmet koşulları için tıklayınız.

QNB First Plus üyesi müşterilerimiz, 1 Mayıs 2019 tarihinden itibaren:

QNB First Kütüphane hizmetinden QNB First Plus üyesi müşterimiz olarak 1 takvim yılı içerisinde 3 ayda 1 defa ücretsiz olarak faydalanmaya devam edebilirsiniz. Güncel hizmet koşulları için tıklayınız.

Ücretsiz Kuru Temizleme hizmetinden ilgili ay içinde, geçerli ürünlerde 2 parça ücretsiz kuru temizleme ayrıcalığı ve sonraki kullanımlarınızda %25 indirimden faydalanmaya devam edebilirsiniz. Güncel hizmet koşulları için tıklayınız.

İndirimli Havalimanı VIP Transfer Hizmeti'nden QNB First Plus üyesi müşterimiz olarak size özel ayrıcalıklı fiyatlardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. Güncel hizmet koşulları için tıklayınız.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

Captcha