notify icon
Ana içeriğin başı

Dijital Köprü Başvurusu

Şirketinizi geleceğe taşıyan yenilikçi çözümler QNB Finansbank Dijital Köprü’de 2022’ye kadar ücretsiz! Üstelik QNB Finansbank müşterisi olmanıza bile gerek olmadan*! 

Hemen Başvur

Dijital Köprü ürünlerine başvurmak ve hemen kullanmak için QNB Finansbank müşterisi olmanıza gerek yok!*

Dijital Köprü ürünlerini ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için başvuru formunu doldurmanız yeterli!

*Dijital Köprü’yü kullanmaya devam etmek için başvuru tarihinden sonraki 3 ay içerisinde Dijital Köprü Platformu’na giriş yapmanız gerekmektedir. Dijital Köprü Platformuna giriş yapabilmek için QNB Finansbank kullanıcı adı ve FinansŞifre’nizin olması yeterlidir. Enpara.com Şirketim’de müşteriyseniz Dijital Köprü Platformu’na Enpara.com Şirketim İnternet şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Hemen Başvur

Dijital Köprü e-Dönüşüm Çözümleri

Dijital Köprü Yönetimsel Çözümler

Ücretsiz Dijital Köprü Çözümleri

e-Dönüşüm: Yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli e-Dönüşüm uygulamaları ile şirketinizi geleceğe taşıyın. e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye ve fazlası bir tık uzağınızda.
Detaylı bilgi için tıklayın.

NeoVade: e-Fatura vadelerinizi siz yönetin!
Detaylı bilgi için tıklayın.

e-Ticaret Altyapısı: ikas ile dakikalar içerisinde e-ticaret sitenizi açın ve internetten satışa başlayın!
Detaylı bilgi için tıklayın.

İnsan Kaynakları Yönetimi: Kolay İK ile bordrolama, özlük, fazla mesai, izin yönetimi ve çok daha fazlası tek yerde!!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Mutabakat İşlemleri:  Cari, Tam ve Beyan Alım, Beyan Satış mutabakatlarınızı elektronik ortamda kolaylıkla yapmanızı sağlayan çözümler bir tık uzağınızda.
Detaylı bilgi için tıklayın.

Saha Ekip Yönetimi: Saha ekibinizi tek bir yerden kolayca yönetin, görüntüleyin ve gerçek zamanlı raporlayın!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Ön Muhasebe Programı: Yenilikçi ve kolay ön muhasebe programı ile ihtiyacınız olan her şey, tek bir uygulamada!
Detaylı bilgi için tıklayın.

e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi: Her şeyi sat, her yerde sat!
Detaylı bilgi için tıklayın

Çoklu Banka Hesap Yönetimi: Tüm banka hesaplarınızı bir arada, tek platformda görüntüleyin!
Detaylı bilgi için tıklayın.

Uluslararası Lojistik Yönetimi: Navlungo ile yüzlerce lojistik firması içinden size uygun olanı kolayca seçin!
Detaylı bilgi için tıklayın.

ChatBot Uygulaması: MindBehind, web sitenizi ziyaret eden veya destek talebinde bulunacak müşterilerinize chatbot ile yeni ve hızlı bir iletişim kanalı sunabilirsiniz!

Detaylı bilgi için tıklayın.

Ücretsiz Dijital Köprü Çözümleri İle İlgili Önemli Bilgilendirmeler

 • e-Dönüşüm Ürünleri QNB eFinans’ın sağlayacağı e-Fatura,e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Müstahsil Makbuzu ürünlerinden oluşmaktadır, bu ürünler dışında sunulan QNB eFinans ürünleri ya da farklı bir özel entegratörden alınacak ürün/Hizmetler QNB Finansbank tarafından hediye edilmeyecektir.
 • Cirosu 500 milyon TL’ye kadar olan firmalar Dijital Köprü çözümlerinden ücretsiz olarak faydalanabilir. 
 • e-Dönüşüm ürünleri için kullanım kotası takvim yılı boyunca e-Defter için 1 GB kullanım alanı, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Müstahsil Makbuzu kullanımlarının toplamı için 2022'de de 1.000 kontördür.

Ücretsiz 1000 kontör kullanım kotası biten QNB Finansbank Dijital Köprü müşterilerine özel eFinans’ın indirimli fiyatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Dijital Köprü Müşterilerine Özel Tek Kontör Fiyat Tablosu

Kontör Adedi İndirimli Paket Fiyatı
1,000 800 TL
5,000 2,500 TL
10,000 4,000 TL

*Belirtilen indirimli fiyatlara  KDV dahil değildir. 

Tek Kontör Karşılığı Nedir?

‘Tek Kontör’ tüm e-Dönüşüm ürünleri için kullanılabilen bir kontör’dür. ‘Tek Kontör’ ile e-Dönüşüm ürünleriniz için ayrı ayrı Kontör veya MB alımına ihtiyaç duymadan tüm işlemlerinizi bu kontör tipi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Kontörler Nasıl Kullanılmaktadır?

e-Dönüşüm ürünlerinin kontör karşılıkları aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Örneğin, toplam 100 Tek Kontör ile 100 adet e-Fatura veya 400 adet e-Arşiv Fatura işlemi yapılabilmektedir.

e-Dönüşüm Ürünü İşlem Türü İşlem Adedi/Hacmi Tek Kontör Kullanımı
e-Fatura/e-İrsaliye Gönderme, Alma ve Saklama 1 İşlem 1 Kontör
e-Arşiv/e-MM Gönderme ve Saklama 4 İşlem 1 Kontör
e-Arşiv SMS Gönderme 4 SMS Gönderimi 1 Kontör
e-Defter (100 KB) Oluşturma ve Saklama 100 KB' lık Saklama* 1 Kontör

*Dosya boyutları için sıkıştırılmış halleri esas alınacaktır.

 • Dijital köprünün sunduğu tüm ürünler 2022’de de ücretsiz sunulmaktadır.
 • İnsan Kaynakları Yönetimi çözümü Kolay İK tarafından verilmektedir. Dijital Köprü ile, bu çözüme başvurup 2022’ye kadar kullanmaya başlamanız durumunda firmanızın 60 çalışanı; 2022 yılında kullanmaya başlamanız durumunda ise 30 çalışanına kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Mutabakat İşlemleri hizmeti KolayMutabakat tarafından verilmektedir. Bu çözümü takvim yılı boyunca firmanızın yapacağı yıllık 1500 mutabakata kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Saha Yönetimi hizmeti Ekmob tarafından verilmektedir. Dijital Köprü ile, bu çözüme başvurup 2022’ye kadar kullanmaya başlamanız durumunda firmanızın 20 çalışanı; 2022 yılında kullanmaya başlamanız durumunda ise 5 çalışanına kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Ön Muhasebe hizmeti KolayBi’ tarafından verilmektedir. Bu çözümü hiçbir sınırlama olmadan 2022’de de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • e-Ticaret Pazaryeri Yönetimi hizmeti StockMount tarafından verilmektedir. Bu çözümü firmanızın e-Ticaret sitelerinde sahip olduğu 3 mağazaya kadar ücretsiz kullanabilirsiniz.
 • Hesap Yönetimi hizmeti Kobaküs tarafından verilmektedir. Dijital Köprü ile, bu çözüme başvurup 2022’ye kadar kullanmaya başlamanız durumunda firmanızın yapacağı aylık 1000 işleme kadar; 2022 yılında kullanmaya başlamanız durumunda ise aylık 500 işleme kadar ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Uluslararası Lojistik Yönetimi hizmeti Navlungo tarafından verilmektedir. Navlungo’nun sınırsız lojistik fiyat teklifi, fiyat tahmin robotu ve yurtdışı pazar yeri entegrasyonu içeren, 7/24 telefon ve canlı sohbet desteği sunan premium paketini Dijital Köprü ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Dijital Köprü ile ChatBot Uygulaması çözümünü herhangi bir kullanıcı kısıtı olmadan, yıllık 1.000 diyalog için, 2022’de de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Diyalog, web sitenize eklenmiş chatbot üzerinden müşterinizin başlattığı her bir yazışmadır. Her diyalog/yazışma içerisinde birden fazla mesajlaşma olabilir.
 • Dijital Köprü ürünlerini kullanan müşterilerin, Dijital Köprü’den ayrılma taleplerini QNB Finansbank’a iletmesi gerekmektedir.
 • Dijital Köprü ürünlerini başvuru tarihinden sonra 3 ay QNB Finansbank müşterisi olmadan kullanabilirsiniz. Dijital Köprü’yü kullanmaya devam etmek için başvuru tarihinden sonraki 3 ay içerisinde Dijital Köprü Platformu’na giriş yapmanız gerekmektedir. Dijital Köprü Platformuna giriş yapabilmek için QNB Finansbank kullanıcı adı ve FinansŞifre’nizin olması yeterlidir. Enpara.com Şirketim’de müşteriyseniz ise, Dijital Köprü Platformu’na Enpara.com Şirketim internet şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Başvuru tarihinden sonraki 3 ay içinde Dijital Köprü Platformuna giriş yapmamış üye firmaların Dijital Köprü çözümleri iptal edilecektir.
 • QNB Finansbank kampanya koşullarında ve platformda sunulan çözümler için hizmet alınan firmalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.