Global Banking and Finance Review’dan 2 Ödül

En iyi Dijital Dönüşüm ve En İyi Çevrimiçi Hizmet Ödülleri Dijital Köprü ile QNB Finansbank’ın!

Firmaların dijital dönüşüm öncüsü Dijital Köprü Platformu, dünyanın saygın ekonomi yayınlarından Global Banking and Finance Review dergisi tarafından iki ayrı kategoride ödüle layık görüldü. QNB Finansbank, Dijital Köprü’nün müşterilerine sunduğu üstün dijital çözümleri sayesinde, ‘Yılın En İyi Dijital Dönüşüm Bankası’ ve ‘Mikro ve KOBİ İçin En İyi Çevrimiçi Hizmetler Bankası’ ödüllerinin sahibi oldu.
Teknoloji ve dijitalleşme alanındaki uzmanlığı ile şirketlerin bankacılık ve bankacılık dışı ihtiyaçlarına yönelik dijital çözümleri tek bir çatı altında sunan QNB Finansbank Dijital Köprü Platformu, İngiltere merkezli dünyanın saygın ekonomi yayınlarından Global Banking and Finance Review tarafından iki ayrı kategoride ödüle layık görüldü. QNB Finansbank, 100 bin firmanın tercih ettiği Dijital Köprü’de kullanıcılarına sunduğu güncel dijital dönüşüm çözüm ve hizmetleri sayesinde ‘Yılın En İyi Dijital Dönüşüm Bankası’ ve ‘Mikro ve KOBİ İçin En İyi Çevrimiçi Hizmetler Bankası’ ödüllerini almaya hak kazandı.
QNB eFinans Genel Müdürü ve QNB Finansbank Grup Tüzel Dijital Bankacılık Başkanı Okay Yıldırım, ödüllerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Dijitalleşmeye yön veren banka vizyonumuzla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Dijital Köprü Platformu bünyesinde sunduğumuz e-Ticaret, e-Dönüşüm, Finans ve Yönetim çözümleri ile firmaların dijitalleşmesindeki öncülüğümüzü sürdürüyoruz. Firmalar Dijital Köprü ile en doğru çözümlere ulaşarak operasyonel giderlerini azaltırken, buradan kazandıkları maliyet ve zaman avantajı ile işlerini büyütüyorlar. Yeni senede de Dijital Köprü, her geçen gün genişlettiği ürün ve hizmet yelpazesiyle firmaların ihtiyaçlarına dijital çözümler sunmaya devam edecek. Bu alandaki başarısının ise en başından beri aldığı uluslararası ödüller ile taçlandırılması bizleri memnun ettiği gibi gelecekteki çalışmalarımız konusunda da bizleri daha da motive ediyor” dedi.
Dijital Köprü Platformu, firmaların dijital dönüşümünde önemli rol oynuyor. Türkiye'de ve dünyada ‘Platform Bankacılığının’ öncüsü olarak bilinen Dijital Köprü, globalde aldığı ödüllerle de bunu desteklemeye devam ediyor. Dijital Köprü; e-Dönüşüm, e-Ticaret, Finans ve Yönetim kategorilerinde 14 farklı çözümü müşterilerine özel avantajlı paketler ile sunuyor.

Ekim 2022

Bilgilerinizi bırakın
başvuru için sizi arayalım
KVKK hakkındaki aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Dijital Köprü Çözüm Merkezimiz 0850 222 0035