İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

Hazine Bonosu / Devlet Tahvili

Yatırımlarınız için
Devlet (T.C. Hazinesi) Güvencesi

T.C. Hazinesi tarafından TL ya da döviz olarak ihraç edilen borçlanma senetleri, paranızı değerlendirmenizi sağlayan orta ve uzun vadeli yatırım araçlarıdır.

Devlet Tahvili ve Hazine Bonosu ile orta ve uzun vadede yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca bu yatırım araçlarını vade sonunu beklemeden, dilediğiniz zaman satıp nakde dönüştürebilir, böylece piyasalarda oluşabilecek alternatif yatırım fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Hazine Bonosu bir yıldan kısa vadeli, Devlet Tahvili ise daha uzun vadeli borçlanma senetleridir.

Hazine Bonosu/Devlet Tahvili'nin Avantajları

  • Hazine Bonosu ve Devlet Tahvili ile önceden belirlenen yüksek getiri sağlayabilirsiniz.
  • Sabit getirisi olan ve devlet güvencesindeki bu yatırım araçlarını, vade sonunu beklemeden, dilediğiniz zaman satarak nakde çevirebilirsiniz.
  • İstediğiniz vadeye uygun Hazine Bonosu ve Devlet Tahvili işlemlerini tüm QNB Finansbank Şubeleri'nden ve QNB Finansbank İnternet Şubesi'nden 08:30-15:30 saatleri arasında yapabilirsiniz..

Hazine Bonosu/Devlet Tahvili Nasıl Alınır Satılır?

Borsa İstanbul (BIST) Borçlanma Araçları Piyasası'na (BAP) gerçek zamanlı doğrudan erişim fırsatı QNB Finansbank İnternet Şubesi'nde!

Borsa İstanbul Borçlanma Araçları Piyasası'na gerçek zamanlı doğrudan erişim fırsatı QNB Finansbank Internet Şubesi'nde!

Tıklayın, Size en yakın QNB Finansbank Şubesi'ni hemen öğrenin! İnternet Şubesi şifreniz yoksa; hemen almak için tıklayın.