İçeriğe Git Alt Bölüme Git Sol Menüye Git

QNB Finansinvest

QNB FINANSINVEST

Neden QNB Finansinvest

Birikimlerinizi bir yatırım şirketiyle değerlendirmeye karar verirken, önceliğinizin yatırım senaryoları arasından en kârlı olanı seçmek olduğunu biz biliyoruz. Bu seçimi yaparken size yol göstermenin yatırım şirketlerinin ortak vaadi olduğunu siz biliyorsunuz.

Sorumluluklarını bilen, dürüst bir yatırım şirketi olarak, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir kazancı size sürekli olarak sağlayacağımızı vadetmiyoruz.

Ancak biz, bir yatırım kuruluşunun farklılığının, hizmet verdiği müşterilerinin farklılığıyla doğru orantılı olması gerektiğine inanıyoruz. Türkiye'de ilk defa, yaptığımız işin merkezinde işlemlerin, rakamların, ürünlerin değil, müşterilerimizin olması gerektiğini ifade ediyoruz.

FARKINDA OLSANIZ DA OLMASANIZ DA SİZİ BENZERSİZ KILAN BİR YATIRIMCI KİMLİĞİNE SAHİPSİNİZ.

Siz, size özel olan yatırımcı kimliğinizi henüz keşfetmemiş olabilirsiniz. Hatta bu yüzden, yatırım kararlarınızı anlık duyum, öneri ya da hislerle şekillendiriyor olabilirsiniz.

Kazandığınız için kendinizi şanslı hissettiğiniz sürece şansınızın bir gün dönebileceğini bilirsiniz ve geleceğe güvenle bakmanız zorlaşır.

Çünkü hayatın her alanında olduğu gibi, yatırım dünyasında da, hem size özel hem de uzun dönemli bir stratejiye sahip olmadan, başarılı olmanız sadece şansa bağlı.

Kazanmayı sürdürülebilir kılmak içinse şanstan daha fazlasına ihtiyacınız var.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ YATIRIM DANIŞMANLIĞI

QNB Finansinvest olarak Türkiye'de ilk defa, davranışsal finans disiplini ışığında, sadece size özel olan yatırımcı kimliğinizi işimizin merkezine alıyoruz ve başka hiçbir yatırım şirketinde göremeyeceğiniz bir çalışma modeliyle size hizmet veriyoruz.

1. KEŞİF

İlk adım, yatırımcı profilinizi keşfetmektir. Davranışsal psikolojiyi referans alarak, QNB Finansinvest'e özel olarak geliştirilen iDNA® Yatırımcı Kimliği Keşif Testi'ni size uygular, analiz eder ve sonuçlara göre 6 farklı yatırımcı profilinden hangisinin size en uygun olduğunu belirleriz. Böylece hem biz sizi çok iyi tanırız hem de sizi yatırımcı kimliğinizle tanıştırırız.

2. ANLAYIŞ

Yatırımcı kimliğinizin keşfi tabii ki çok önemlidir. Ancak tek başına yatırımcı kimliğiniz, size özel bir yatırım stratejisi belirlemek için yeterli değildir. Yatırımcı kimliğinizin yanı sıra, yatırım deneyiminizi ve yatırım hedeflerinizi de anlamamız gerekir.

  • Daha önce hangi yatırım ürünleriyle tanıştınız?
  • Yatırım dünyasında kendinizi ne kadar hâkim hissediyorsunuz?
  • Yatırım kararlarında kendi başınıza hareket etmeyi mi, rehberlik almayı mı tercih ediyorsunuz?
  • Birikiminizi korumayı mı, artırmayı mı hedefliyorsunuz?
  • Hedeflerinize hangi zaman aralığında ulaşmayı istiyorsunuz?

Özetle, yatırımcı kimliğinizi keşfettikten sonra yatırım deneyiminizi ve gelecek planlarınızı öğreniriz.

Ardından aldığımız tüm bilgileri analiz ederken sadece size özel bir strateji ve portföy oluşturma aşamasına geçeriz.

3. STRATEJİ

Yatırım alanındaki deneyim ve hedeflerinizi anladıktan sonra üçüncü aşamaya geçeriz.

Bu aşamada yatırım araçları konusundaki uzmanlık düzeyinizi ve yatırım ufkunuzu anlayarak size sunacağımız danışmanlık hizmetinin çerçevesini belirleriz.

Bu çerçeve dahilinde sizi hedeflerinize götürecek sağlam, gerçekçi ve güçlü bir yatırım stratejisi hazırlarız.

Son olarak, üzerinde anlaştığımız strateji doğrultusunda yatırım danışmanlarımız tarafından sadece size özel olarak hazırlanan yatırım portföyünüzü onayınıza sunarız.

Sadece size özel olarak planlanmış ve tasarlanmış, hedeflerinizle tam olarak örtüşen bir yatırım portföyü için ürün çeşitliliğimizi sürekli olarak geliştirmeye çalışırız.

4. YOLCULUK

Bu adımda, bu zamana kadar yapılan tüm çalışmalar meyvesini verir ve yatırım yolculuğunuz başlar.

Portföy oluşumundan sonra başlayan sürecin, size özel bir finansal yatırım yolculuğu olduğuna inanırız. Sürekli performans takibiyle hem mevcut portföyünüzü analiz ederiz hem de piyasa hareketlerine göre atabileceğiniz adımlar konusunda sizi bilgilendiririz.

Kişiselleştirilmiş yatırım danışmanlığı hizmetimiz,portföy oluşumundan sonra da devam eder.

Size özel olarak üretilen strateji ve portföyünüz, yine sadece size özel olarak, tercih ettiğiniz biçimde, zamanda ve yaklaşımda yönetilir.

Ulaşılabilir olmanın önemini biliriz. Biz size siz istediğinizde ulaşırız, siz bize her istediğinizde ulaşırsınız. Tercih ettiğiniz iletişim araçları ve raporlarla yine sizin tarafınızdan belirlenen zamanlarda sizinle iletişim kurarız.

QNB Finansinvest'in ayrıcalıklarını daha detaylı incelemek için tıklayınız.

  • QNB Finansinvest'te hesap işletim ücreti ödemeden hesap açabilir ve işlem yapabilirsiniz
  • Bize ulaşarak detaylı bilgiye ve sözleşme setine ulaşabilirsiniz.
  • Hesap açılış sözleşmenizi personel şahitliğinde imzalamanız gerektiği için size en yakın QNB Finansbank ve QNB Finansinvest şubesine gitmeniz gerekmektedir.
  • Sözleşmenizi imzalarken yanınızda güncel bir fatura veya ikametgâh belgesi ve nüfus cüzdanı fotokopinizi bulundurmalısınız.

Direkt Satış

+90 212 336 73 73

E-Posta

direktsatis@qnbfi.com

QNB Finansinvest Genel Müdürlük

Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli - İstanbul

Tel : +90 212 336 7000

Faks : +90 212 282 2250

QNB Finansinvest'i Sosyal Medyada da Takip Edin!

Twitter'dan takip etmek için tıklayınız.

Facebook'tan takip etmek için tıklayınız.